Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

Zaproszenie na konferencję naukową pt. "Knowledge Management in the 21st Century: Resilience, Creativity and Co-creation"
data publikacji: 09/06/2017, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Chcieliśmy Państwo zaprosić do uczestnictwa w dwóch panelach (special tracks) przyjętych na konferencję pt. "Knowledge Management in the 21st Century: Resilience, Creativitiy and Co-creation", których współorganizatorami są pracownicy naukowi naszego Uniwersytetu. Pierwszy z nich nosi tytuł : "Encouraging social entrepreneurship in a changing world", a jego współorganizatorem jest Pan dr hab. Tomasz Kafel z Katedry Metod Organizacji i Zarządzania. Drugi panel nosi tytuł "High skilled migration's impact on innovation and knowledge management", a jego współorganizatorem jest Pan dr Jan Brzozowski z Katedry Studiów Europejskich.

Konferencja naukowa odbędzie się od 7 do 9 czerwca 2017 roku w Graduate School of Management w Sankt Petersburgu. Język obowiązujący podczas konferencji to język angielski.

Osoby zainteresowane udziałem w panelach prosimy o przesyłanie abstraktu do 15 stycznia 2017 r., a następnie tekstu artykułu do 10 kwietnia 2017 r. na stronę http://www.ifkad.org/ .

Wymagania dotyczące udziału w konferencji oraz kontakt do organizatorów znajdą Państwo pod adresem: http://www.ifkad.org/. Prosimy również o zapoznanie się z treścią flyerów dołączonych do oferty:

High skilled migration impact flyer

Linki