Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

Konferencja naukowa pt. "Współczesne wyzwania i dylematy nauki o przedsiębiorstwie"
data publikacji: 21/06/2017, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw  zaprasza na konferencję naukową  pt.

 

"Współczesne wyzwania i dylematy nauki o przedsiębiorstwie"

 

W roku akademickim 2016/2017 przypada Jubileusz 80-lecia Katedry Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Działalność naukowo-badawcza i dydaktyczna, jak również ścisłe związki Katedry ze sferą praktyki gospodarczej, są w sposób nierozerwalny związane z problematyką ekonomiki, zarządzania, restrukturyzacji, finansów i controllingu przedsiębiorstw.

 

Osiągnięcia Pracowników Katedry w wymienionych obszarach przyczyniły się do uzyskania przez nią wysokiej pozycji w środowisku polskich uczelni. Umożliwiły także podjęcie i realizację twórczej współpracy w wymiarze międzynarodowym.

 

Jubileusz Katedry zbiega się z Jubileuszem 50-lecia pracy naukowo-badawczej i dydaktycznej prof. dr. hab. Ryszarda Borowieckiego - Rektora Seniora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i wieloletniego Kierownika Katedry, związanego z nią od początku swojej kariery akademickiej.

 

Chcąc uczcić wymienione Jubileusze Katedra Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw organizuje konferencję naukową nt. Współczesne wyzwania i dylematy nauki o przedsiębiorstwie.

  

21 czerwca 2017r.

godz. 9:30-14:45

Pawilon Sportowo-Dydaktyczny, sala nr 9 - II piętro

 

Zapraszamy do udziału!

 

Linki