Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

Konferencja - Europa w globalnym świecie: uwarunkowania i perspektywy integracji transatlantyckiej
data publikacji: 26/09/2017, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji pt. Europa w globalnym świecie: uwarunkowania i perspektywy integracji transatlantyckiej.

 

Konferencja odbędzie się 26 października 2017 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Jest ona skierowana do szerokiego grona zainteresowanych, w tym przede wszystkim specjalistów z zakresu ekonomii międzynarodowej i przedsiębiorców działających na rynkach zagranicznych. Celem konferencji jest prezentacja aktualnej sytuacji, omówienie wyników badań i wymiana poglądów oraz dyskusja na temat stanu i perspektyw współpracy gospodarczej Unii Europejskiej z Kanadą, USA i Meksykiem. W swym założeniu konferencja ma być platformą wymiany myśli pomiędzy ekspertami z dziedziny ekonomii, pracownikami instytucji europejskich oraz praktykami biznesu. Wobec dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji polityczno-gospodarczej, podjęte zagadnienia wydają się szczególnie warte uwagi i dyskusji.

 

Szczegółowy program dostępny jest na stronie konferencji: http://symposium.pl/program-transintegr .

 

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest natomiast rejestracja: http://symposium.pl/formularz-rejestracji-transintegr .

 

Serdeczne zapraszamy do spotkania i dyskusji.

Linki