Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

NZS UEK zaprasza na Wampiriadę 2018 w dniach od 16 do 20 kwietnia
data publikacji: 20/04/2018, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie


Przed nami kolejna, już XXVI edycja Wampiriady
,

która jest największą akcją honorowego krwiodawstwa w Polsce,

organizowaną przez Niezależne Zrzeszenie Studentów.


Jej celem jest promowanie honorowego krwiodawstwa oraz niesienie pomocy poprzez zbiórkę krwi, a tym samym ratowanie ludzkiego życia. Dodatkowo, w tej edycji wspierana jest przez nas fundacja Dzieciom zdążyć z pomocą.

Motywem wiosennej Wampiriady będzie Harry Potter, więc nie zabraknie ogromnej dawki magii i zaczarowanych atrakcji. Warto przyjść i przekonać się samemu co przygotowaliśmy. Nikogo nie może z nami zabraknąć!

Wszystkich krwiodawców zapraszamy w dniach od 16 do 20 kwietnia w godzinach 8:00-16:00 do stanowisk poboru krwi przygotowanych przez dwie placówki, które z nami współpracują przy tej edycji, czyli do Szpitala Wojskowego raz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Każdy, kto zdecyduje się oddać krew otrzyma od nas czekolady, ale też będzie miał okazję na wylosowanie dodatkowej nagrody, przekazanej przez firmy wspierające wydarzenie. Oprócz tego, na kampusie naszej Uczelni, spotkać będzie można maskotkę Wampiriady - Krwiopijka, zachęcającego do pomocy i włączenia się do akcji.

Mottem XXXVI edycji jest „podaruj eliksir życia", co oznacza, że krew jest bardzo cennym darem. Proces jej pobierania trwa tylko kilka minut, a ma szansę uratować czyjeś życie.


 

Linki