Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

Nowe studia podyplomowe „Rachunkowość menedżerska UEK-DMA" we współpracy z The Chartered Institute of Management Accounting
data publikacji: 12/07/2018, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Nowe studia podyplomowe „Rachunkowość menedżerska UEK-DMA"
we współpracy z The Chartered Institute of Management Accounting

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, jako jedyna Uczelnia na świecie, może się pochwalić rozpoczęciem procedury podpisania listu intencyjnego z CIMA z Wielkiej Brytanii zmierzającego do uruchomienia od października 2018 r. przy Katedrze Rachunkowości Finansowej na Wydziale Finansów i Prawa nowych studiów podyplomowych „Rachunkowość menedżerska UEK-DMA".
Studia będą kontynuacją już funkcjonujących i cieszących się dużym zainteresowaniem studiów podyplomowych „Rachunkowość menedżerska UEK-CIMA", które to studia stanowią realizację poziomu podstawowego w systemie CIMA-CBA (Certificate in Business Accounting).
Dzięki staraniom i pracy zespołu w składzie: Prof. UEK dr. hab. Mariusz Andrzejewski, dr hab. Bogusława Bek-Gaik oraz mgr Bogusław Wacławik (który został wskazany przez CIMA na przyszłego koordynatora i opiekuna organizacyjnego) słuchacze nowo utworzonych studiów podyplomowych będą mieli możliwość uzyskania wydanego przez CIMA certyfikatu DIPLOMA IN MANAGEMENT ACCOUNTING, który to certyfikat niewątpliwie potwierdzi ich kompetencje zawodowe oraz pozwoli na odnoszenie dalszych sukcesów zawodowych na rynku pracy w Polsce i na świecie.
Wstępna rekrutacja na nowe studia podyplomowe rozpoczęła się z dniem 7 lipca 2018 r. Wszelkich informacji o nowych studiach podyplomowych udziela Pan mgr Bogusław Wacławik (tel. 791-991-285, e-mail: boguslaw.waclawik@uek.krakow.pl).

Gratulujemy !!!

Linki