Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

Konferencja pt. "Wzajemne oczekiwania na rynku pracy w outsourcingu"
data publikacji: 05/05/2019, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

11 kwietnia 2019 r. odbyła się organizowana przez Wydział Finansów i Prawa oraz Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Krakowie we współpracy z Kołem Naukowym Rewizji Finansowej „Audyt” oraz Kołem Naukowym Rachunkowości konferencja naukowa pt. „Pracownik i pracodawca – wzajemne oczekiwania. Potrzebne umiejętności na rynku pracy w outsourcingu”. Patronat nad wydarzeniem objął Dziekan Wydziału Finansów i Prawa – dr hab. Mariusz Andrzejewski, prof. UEK.

 

Wydarzenie było wyjątkową okazją, aby poznać tajniki tego najszybciej rozwijającego się w Polsce sektora, z czego skorzystali zarówno studenci, doktoranci, pracownicy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, jak i osoby spoza Uczelni.

 

Podczas prelekcji przedstawicieli świata akademickiego oraz biznesu słuchacze dowiedzieli się mnóstwo nowych informacji, a warsztaty zorganizowane przez zaproszone firmy z branży pozwoliły im zdobyć ciekawe umiejętności.

 

Uczestnicy konferencji mieli także szansę wziąć udział w konkursie ze znajomości rachunkowości, w którym pula nagród wyniosła aż 6.000 zł na bony na szkolenia w Stowarzyszeniu.

 

Ponadto tego dnia studenci mogli zaprezentować interesujące ich zagadnienia w formie posterów, co pozwoliło wejść w interakcję z odbiorcami.

 

Dziękujemy za liczne przybycie i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych nadchodzących przedsięwzięciach o podobnej tematyce.

Linki