Zaproszenie do udziału w Akademickiej Konferencji Lotnictwa AKL – STOL (24 września)

Akademicka Konferencja Lotnictwa "Studenci (nie) Tylko O Lotnictwie" - grafika

Akademicka Konferencja Lotnictwa "Studenci (nie) Tylko O Lotnictwie" odbędzie się 24.09.2021 w Naczelnej Organizacji Technicznej we Wrocławiu.

Zakres Konferencji obejmuje szeroko pojęte lotnictwo i kosmonautykę, a jej celem jest stworzenie okazji studentom i młodym doktorantom do wygłoszenia referatów, zaprezentowania wyników prac naukowych i wykonanych prac przeglądowych, a ponadto integracja środowiska lotniczego - studentów, naukowców i pracowników z branży.

Udział w Konferencji jest bezpłatny, w ramach wystąpienia opublikowane będzie streszczenie wydane przez Oficynę Wydawniczą Politechniki Wrocławskiej, opatrzone numerem ISBN, możliwe jest także opublikowanie artykułu w czasopiśmie Zeszyty Energetyczne, którego wartość według listy ministerialnej wynosi 20 PUNKTÓW!

Rejestracja na Konferencję możliwa jest do dnia 16.09.2021 poprzez formularz znajdujący się na stronie (link poniżej).

Po Konferencji w dniach 25-26.09.2021 na Lotnisku w Szymanowie odbędą się organizowane przez nas już po raz XIV Akademickie Mistrzostwa Polski na Celność Lądowania, na które tradycyjnie zapraszamy zawodników z całej Polski! Uczestnicy Mistrzostw zobowiązani są posiadać uprawnienia zezwalające na wykonywanie lotów szybowcami.

Więcej informacji na:

 

Akademicka Konferencja Lotnictwa "Studenci (nie) Tylko O Lotnictwie" - plakat