Godło Polski

Zaproszenie na cykl konferencji „Inwestowanie w czasach niepewności”

Fundacja GPW oraz Giełda Papierów Wartościowych zapraszają do udziału w konferencjach regionalnych organizowanych pod hasłem „Inwestowanie w czasach niepewności”. Pierwsza konferencja z tego cyklu odbędzie się w Lublinie w dniu 23 listopada br. w sali konferencyjnej IBB Grand Hotel.

Kolejna edycja wydarzenia planowana jest w Krakowie w dniu 7 grudnia br., a następne odbędą się w pierwszym kwartale 2023 r. O terminach i miejscach konferencji można przeczytać na stronach GPW i Fundacji GPW.

Inwestowanie w tak niepewnych czasach jak obecne, to szczególne wyzwanie dla inwestorów indywidualnych. Wymaga nie tylko odwagi w podejmowaniu decyzji, ale wiedzy o instrumentach finansowych i umiejętności oceny ryzyka adekwatnego do sytuacji gospodarczej i geopolitycznej. Niepewne czasy przynoszą dużą zmienność rynków, co stwarza szanse na potencjalnie perspektywiczne inwestycje.

W ramach konferencji podczas dyskusji panelowej będziemy starać się odpowiedzieć na pytanie: „Jak inwestować w czasach zawirowań gospodarczych?”. Wykład „Rynki ropy i paliw w czasie wielkiej zmienności” wygłosi dr Adam B. Czyżewski, Główny Ekonomista PKN ORLEN. Ponadto gościem każdego wydarzenia będzie Tomasz Jaroszek – autor bloga Doradca.TV, który poprowadzi warsztat „Okiełznać bessę – co może zrobić inwestor indywidualny”.

Zapisy wraz z agendą znajdują się TUTAJ.