Godło Polski

Zapraszamy na dwie konferencje organizowane przez Uniwersytet Szczeciński

Szanowni Państwo,

po trudnych prawie dwóch latach ograniczonych spotkań naukowych, jest nam niezmiernie miło - wraz z pracownikami Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem, Instytutu Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego - zaprosić Państwa do wzięcia udziału w dwóch równoległych wydarzeniach naukowych, które odbędą się24 -25 listopada 2021 r.:

VI Ogólnopolskiej Konferencji z cyklu Zarządzanie innowacjami w gospodarce „Uwarunkowania - Wyzwania - Rekomendacje”

oraz

11th International Scientific Conference „Economy, Management, Environment”

Mając nadzieję na możliwość osobistego spotkania i wymianę doświadczeń naukowych będzie nam miło gościć Państwa w sposób bezpośredni, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa. W wydarzeniach związanych z 11th International Scientific Conference „Economy, Management, Environment” istnieje również możliwość uczestnictwa w formule zdalnej.

W ramach organizowanych Konferencji pragniemy gościć przedstawicieli różnych środowisk naukowo-badawczych z kraju i zagranicy. Konferencje te stanowią idealną platformę do wymiany doświadczeń naukowych oraz dają możliwość prezentacji najnowszych wyników realizowanych badań z zakresu zarządzania, innowacji i przedsiębiorczości.

Uczestnictwo w obu wydarzeniach jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje na temat obu Konferencji znajdą Państwo się w załączonych ulotkach (załącznik nr 1, załącznik nr 2, załącznik nr 3). 

Rejestracja udziału na te wydarzenia możliwa jest za pośrednictwem strony: https://app.evenea.pl/event/konferencjakzp

W imieniu Organizatorów jeszcze raz serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w obu Konferencjach Naukowych i zachęcamy do rozpropagowania niniejszej informacji wśród pracowników Państwa Jednostki.

Mając nadzieję na przyjęcie naszego zaproszenia, pozostajemy z wyrazami szacunku,

dr Karolina Beyer - Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego 11th International Scientific Conference „Economy, Management, Environment”

dr Roman Tylżanowski - Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego VI Ogólnopolska Konferencja z cyklu Zarządzanie innowacjami w gospodarce