Godło Polski

Zaproszenie na międzynarodową konferencję z cyklu EKONOMIA-FINANSE-ZARZĄDZANIE

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wspólnie z Instytutem Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk, Pontificia Universidad Católica del Perú (PUCP), Lima, Peru oraz Fundacją Cognitione, organizują w Wieliczce, w dniach 23-25.10.2022 r., międzynarodową konferencję z cyklu EKONOMIA-FINANSE-ZARZĄDZANIE, pt. „Współczesne wyzwania w polityce gospodarczej, biznesie i zarządzaniu”, która ma na celu prezentację współczesnych trendów i zmian zachodzących w gospodarce oraz zdiagnozowanie bieżących wyzwań związanych z problemami społeczno-gospodarczymi.

Gośćmi honorowymi będą między innymi: Profesor Wiktor Adamus – Uniwersytet Jagielloński, Profesor Marian Gorynia – Prezes Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Profesor Percy Marquina – General Director of CENTRUM PUCP Peru, Profesor Anna Fornalczyk – Comper oraz Collegium Civitas, Profesor Mieczysław Morawski – Politechnika Warszawska

Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, łączącym naukę z praktyką poprzez wspólny dyskurs przedstawicieli świata nauki, biznesu oraz samorządów terytorialnych.

Do zaproszenia dołączony jest folder zawierający podstawowe informacje. Obrady planowane są w dwóch językach i w formie hybrydowej.

Przed konferencją, w dniu 23.10.2022 r., wszyscy Goście zaproszeni są na powitalną lampkę wielickiego wina, kolację i zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce.

Formularz zgłoszenia (z referatem/ bez referatu) oraz szczegółowe informacje zw. z harmonogramem Konferencji, publikacjami znajdują się na stronie konferencji: https://konferencja.jemi.edu.pl/pl/