Wydarzenia

Wydarzenia 2 dni temu

Relacja z Wieczoru Kolęd i Pastorałek

A więc Mu jeszcze wesoło śpiewajmy, * Narodzonego, jak możem, witajmy; * Większą Mu będzie radością, odbierać dowód z szczerością * Serca uprzejmego, od ludu Swojego, * Ziemskiego, ziemskiego.

Wydarzenia 5 dni temu

Konferencja Slow Management | Świadomy Lider - Świadome Przywództwo

23 stycznia 2020 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędzie się jednodniowa konferencja, podczas której skupiona zostanie uwaga na idei SLOW MANAGEMENT oraz związanego z nią stylu życia współczesnej liderki lub lidera.

Wydarzenia 7 dni temu

Akademicka piłka znowu w grze

Już wkrótce startują rozgrywki o Akademickie Mistrzostwo Polski. Pierwszy turniej w tym sezonie to półfinał B w futsalu kobiet, który odbędzie się w Krakowie między 23 a 26 stycznia. Drużyny z południowej części Polski walczyć będą o miejsca wśród 16 najlepszych drużyn w Polsce i awans do turnieju finałowego.

Wydarzenia 13 dni temu

Bal Błękitny UEK

Jego Magnificencja Rektor UEK, Stowarzyszenie Absolwentów UEK oraz Fundacja UEK zapraszają wszystkich Absolwentów, Pracowników, Studentów, Doktorantów, a także Sympatyków Uczelni.

Wydarzenia 13 dni temu

Wykład w ramach seminarium naukowego „Dobre rządzenie”

Podczas najbliższego spotkania, które odbędzie się 15 stycznia, wygłoszony zostanie referat pt. „Efekty wspierania innowacyjności ze środków Unii Europejskiej w Polsce. Przegląd badań ewaluacyjnych.”

Wydarzenia 15 dni temu

Wykład otwarty „Prognozowanie kursów walutowych z wykorzystaniem modelu kursów równowagi”

Polskie Towarzystwo Statystyczne Oddział w Krakowie zaprasza na spotkanie naukowe z profesorem Michałem Rubaszkiem z SGH.

Wydarzenia miesiąc temu

Hej kolęda, kolęda!

Serdecznie zapraszamy Państwa na Noworoczny Wieczór Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie odbędzie się 18 stycznia o godz. 16:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej UEK.

Wydarzenia miesiąc temu

Spotkanie naukowe z Conradem Hackettem

Zapraszamy na spotkanie naukowe z Conradem Hackettem, demografem z Pew Research Center, które odbędzie się 18 grudnia br. o godz. 17:00 w pawilonie G, sala 1.

Wydarzenia miesiąc temu

9. Międzynarodowa Konferencja „Financial Reporting and Auditing: Meeting the information users’ needs”

Już w ten czwartek, 12 grudnia, odbędzie się dwudniowa międzynarodowa konferencja naukowa „Financial Reporting and Auditing: Meeting the information users’ needs” organizowana przez Katedrę Rachunkowości Finansowej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w sesjach.

Wydarzenia miesiąc temu

Sesja naukowa „Obcy pomiędzy nami”

Zapraszamy na sesję naukową, organizowaną przez Katedrę Filozofii. Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia, ul. Rakowicka 16, pok. 44a.

Wydarzenia miesiąc temu

Wykład w ramach spotkań organizowanych przez Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej UEK

Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek – 6 grudnia br. – na wykład w ramach spotkań organizowanych przez Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej UEK. Podczas spotkania dr hab. Marcin Piątkowski z Banku Światowego wygłosi referat pt.: „Europejski lider wzrostu. Polska droga od ekonomicznych peryferii do gospodarki sukcesu”.