Wydarzenia

Wydarzenia 29 dni temu

XVII Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Wyzwania Zarządzania Jakością"

Już w kwietniu odbędzie się XVII edycja ogólnopolskiej konferencji naukowej, organizowanej przez Koło Naukowe Zarządzania Jakością UEK. Zapraszamy do udziału.

Wydarzenia miesiąc temu

Pożegnanie Absolwentów kierunku Logistyka Międzynarodowa

W minioną sobotę, 29 lutego 2020 roku odbyła się uroczystość Pożegnania Absolwentów kierunku Logistyka Międzynarodowa, zorganizowana przez Katedrę Zarządzania Międzynarodowego.

Wydarzenia miesiąc temu

Seminarium pt.: „Metody szacowania ryzyka IT”

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie do udziału w seminarium naukowym pt. Metody szacowania ryzyka IT, które odbędzie się w dniu 6 marca 2020 r. godz. 9:00 – 17 :00.

Wydarzenia miesiąc temu

Nieznane (jeszcze) zasoby statystyki publicznej

Zapraszamy na wykład otwarty, który odbędzie się 3 marca 2020 r. o godz. 15:00 w paw. D, s. 3

Wydarzenia miesiąc temu

Bal Błękitny UEK

22 lutego 2020 roku w Pałacu Czeczotka zlokalizowanym tuż przy krakowskim Rynku Głównym, odbył się tradycyjny, karnawałowy Bal Błękitny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wydarzenia miesiąc temu

Zaufanie - czy dalej należy do najbardziej pożądanych cech we współczesnym biznesie?

Zapraszamy na 35. spotkanie z cyklu „Zaufanie i przedsiębiorczość”, które odbędzie się 19 marca o godzinie 16:45 w Pawilonie G, sala 13.

Wydarzenia miesiąc temu

Debata „Ustawa 2.0 i co dalej?”

W dniu 17 lutego br. w Sali Senackiej odbyła się kolejna debata z cyklu dyskusji poświęconych zmianom w systemie nauki i szkolnictwa wyższego organizowanych w UEK. W debacie udział wzięli: dr Jarosław Gowin, Wicepremier i Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, prof. dr hab. Jarosław Górniak oraz prof. dr hab. Stanisław Kistryn z Uniwersytetu Jagiellońskiego, prof. dr hab. inż. Jerzy Lis z Akademii Górniczo-Hutniczej oraz prof. UEK dr hab. Stanisław Mazur z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wydarzenia miesiąc temu

To nigdy nie była utopia. Jerzy Hausner o ekonomii wartości.

Wyobraźmy sobie ekonomię, której głównym celem nie jest zysk – taką, która przyznaje wyższość wartościom niematerialnym. Wyobraźmy sobie ekonomię, która nie abstrahuje od pytań o dobro i zło, a opiera się na koncepcji człowieka, który nie jest egoistyczny. To ekonomia, która nie unika odpowiedzialności, ale ceni sobie solidarność, altruizm i wyższe potrzeby.

Wydarzenia miesiąc temu

Debata „Ustawa 2.0 i co dalej?”

JM Rektor UEK - prof. UEK dr hab. inż. Andrzej Chochół, zaprasza do udziału w debacie "Ustawa 2.0 i co dalej?", która odbędzie się w poniedziałek, 17 lutego br., w godz. 9.30-11.45 w Starej Auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27, Budynek Główny, I piętro).

Wydarzenia miesiąc temu

ODWOŁANY Dzień Otwarty

Mając na uwadze zdrowie uczestników Dnia Otwartego UEK informujemy, że decyzją Władz Rektorskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wydarzenie zaplanowane na dzień 20.03.2020 zostaje odwołane. Decyzja została podjęta na podstawie stanowiska Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa z 2 marca 2020 roku w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2.

Wydarzenia miesiąc temu

Porozumienie Organizatorów Festiwali Nauki w Polsce

W dniach 27–28 stycznia 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się Pierwsze Forum Organizatorów Polskich Festiwali Nauki, współorganizowane przez Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.