Wydarzenia

Wydarzenia dzień temu

Wykład Oskara Sobolewskiego

Zapraszamy wszystkich pracowników oraz studentów UEK do uczestnictwa w wykładzie Pana Oskara Sobolewskiego z Instytutu Emerytalnego pt. Wdrażanie Pracowniczych Planów Kapitałowych – pierwsze doświadczenia.

Wydarzenia 4 dni temu

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Ustawa o własności lokali – stan de lege lata i postulaty de lege ferenda”

Katedra Prawa Nieruchomości i Prawa Podatkowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wspólnie z Krakowską Izbą Notarialną mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową, organizowaną z okazji 25-lecia obowiązywania ustawy o własności lokali. Odbędzie się ona w dniach 24–25 kwietnia 2020 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Gmach Główny, Stara Aula).

Wydarzenia 4 dni temu

X Tydzień Ekonomii Społecznej na UEK

W dniach 18-25 listopada 2019 r. odbędzie się X, jubileuszowa edycja Tygodnia Ekonomii Społecznej na małopolskich uczelniach.

Wydarzenia 7 dni temu

Open Eyes Economy Summit 2019

Open Eyes Economy Summit to prawdopodobnie najbardziej nietypowy kongres w Polsce: dwa dni jak soczewka skupiają najważniejsze współczesne trendy społeczne i myślowe.

Wydarzenia 8 dni temu

Seminarium „Historia i dzień dzisiejszy gospodarki cyfrowej w Federacji Rosyjskiej”.

W dniu 4 listopada br. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbyło się wydarzenie, którego prelegentami byli prof. Olga Kitova z referatem "The development of the digital economy in the Russian Federation" oraz prof. Vladimir Kitov z wystąpieniem zatytułowanym "The main projects and scientific publications of Anatoly Kitov, the pioneer of cybernetics, computer technologies and programming".

Wydarzenia 8 dni temu

Międzynarodowa konferencja "Jakość powietrza a efektywność energetyczna JPEE 2019"

Małopolskie Centrum Budownictwa Energooszczędnego wraz z Fundacją Efektywna Polska oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego zapraszają na III edycję Międzynarodowej Konferencji.

Wydarzenia 13 dni temu

Dzień Pamięci

Dokładnie 80 lat temu, 6 listopada 1939 roku, doszło do podstępnego aresztowania i wywiezienia do obozu koncentracyjnego ponad 180 przedstawicieli świata nauki – profesorów krakowskich uczelni, wśród których znaleźli się także pracownicy ówczesnej Akademii Handlowej w Krakowie. Na kartach historii wydarzenie to zapisało się jako Sonderaktion Krakau.

Wydarzenia 15 dni temu

XXVIII Ogólnopolska Szkoła Gospodarki Wodnej w Krakowie

Zapraszamy do udziału w Konferencji ,,Gospodarka wodna w kontekście rozwoju alternatywnych źródeł energii”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 listopada br. w Sali G13 Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wydarzenia 16 dni temu

Czy przedsiębiorcy mogą ufać samorządom?

Zapraszamy na 33 spotkanie z cyklu "Zaufanie i Przedsiębiorczość" 21 listopada o godzinie 16:45, Pawilon G, sala 13.

Wydarzenia 22 dni temu

Dzień Pamięci - 6 listopada 2019

Rektor i Senat Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zapraszają na obchody Dnia Pamięci, które odbędą się 6 listopada 2019 r.