Życie akademickie

Życie akademickie 10 godzin temu

Rozstrzygnięcie Konkursu na Najlepszego Absolwenta Studiów Stacjonarnych UEK w latach akademickich 2015-2019

Miło nam poinformować o zakończeniu I edycji konkursu, którego ideą było wyłonienie najlepszego absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Konkurs rozpoczął się w roku akademickim 2015/2016 i dedykowany był dla studentów II roku studiów I stopnia (studia stacjonarne) wszystkich Wydziałów Uczelni oraz studentów II roku jednolitych stacjonarnych studiów magisterskich.

Życie akademickie 5 dni temu

II edycja Akademii Santander Universidades na UEK

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Santander Bank Polska zapraszają studentów i absolwentów na serię wykładów online, które pozwolą uczestnikom zdobyć wiedzę dotyczącą budowania kariery i specyfiki pracy w instytucji finansowej, zarządzania ryzykiem w działalności bankowej oraz kreowania wizerunku i marki instytucji finansowej.

Życie akademickie 6 dni temu

Międzynarodowe spotkanie z biznesem i rachunkowością zarządczą

Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA zaprasza wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w finansach i zarządzaniu na kolejną edycję University Management Accounting Day CEE, która odbędzie się 21 października o godzinie 11:00. Wydarzenie dedykowane jest studentom studiów licencjackich i magisterskich kierunków związanych z finansami i rachunkowością.

Życie akademickie 7 dni temu

Zapraszamy na Euroclear Bank Academy!

Euroclear Bank SA/NV S.A. we współpracy z Katedrą Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego oraz Kołem Naukowym Bankowości serdecznie zapraszają na Euroclear Bank Academy

Życie akademickie 22 dni temu

Konkurs Santander Universidades rozstrzygnięty

Konkurs Santander Universidades dla najlepszych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w roku akademickim 2019/2020 został rozstrzygnięty. Kapituła Konkursu, na posiedzeniu w dniu 28 września, rozpatrzyła osiemdziesiąt dwa wnioski zgłoszone przez studentów UEK.

Życie akademickie miesiąc temu

Dodatkowa rekrutacja na częściowe studia zagraniczne

Informujemy o trwającej rekrutacji uzupełniającej na semestr letni 2020/21 częściowych studiów zagranicznych.

Życie akademickie miesiąc temu

Obóz adaptacyjny ŚwieŻAK 2020

Zapraszamy Was na jedyny w swoim rodzaju wyjazd adaptacyjny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – ŚwieŻAK 2020. Idealny początek studiów może być tylko jeden!

Życie akademickie miesiąc temu

Obóz Beana 2020 | NZS UEK

Jesteś nowo przyjętym studentem pierwszego roku? Zapisz się na Obóz Beana – najlepszy adaptacyjno-integracyjny wyjazd na UEK-u!

Życie akademickie miesiąc temu

VII edycja konkursu o nagrodę Santander Universidades dla najlepszych studentów

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oraz Santander Universidades w Polsce zapraszają wyróżniających się studentów UEK do składania zgłoszeń w siódmej edycji konkursu na najlepszego studenta Uniwersytetu w roku akademickim 2019/2020.

Życie akademickie 4 miesiące temu

Trwa rekrutacja na praktyki zagraniczne Erasmus+

Jesteś studentem albo tegorocznym absolwentem UEK? Weź udział w rekrutacji na praktyki zagraniczne Erasmus+!

Życie akademickie 4 miesiące temu

Akcja ankietyzacja trwa!

Wypełnij ankiety do 15 czerwca.