Aktualności

Aktualności 5 dni temu

Jubileuszowa Inauguracja UTW UEK

Uroczystym odśpiewaniem pieśni Gaude Mater Polonia rozpoczęła się inauguracja jubileuszowego, 10. Roku Akademickiego 2019/2020 w Uniwersytecie Trzeciego Wieku działającym przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Wydarzenie odbyło się 16 października br. w Starej Auli Budynku Głównego UEK.

Aktualności 6 dni temu

Honoris Gratia dla prof. UEK dr. hab. inż. Andrzeja Chochoła oraz prof. UEK dr. hab. Piotra Buły

W minioną sobotę, 12 października br., podczas jubileuszowego – 5. spotkania byłych mieszkańców DS „Fafik”, Rektor UEK – prof. Andrzej Chochół oraz Dyrektor KSB – prof. Piotr Buła otrzymali z rąk Zastępcy Prezydenta Miasta Krakowa – p. Bogusława Kośmidera, odznaczenie Honoris Gratia przyznawane osobom zasłużonym dla Miasta Krakowa.

Aktualności 7 dni temu

Spotkanie pracowników UEK z Władzami Uczelni

W imieniu Rektora UEK informujemy o zbliżającym się spotkaniu z Władzami Uczelni, skierowanym do pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego. Odbędzie się ono 24 października br. o godz. 13:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Aktualności 8 dni temu

V edycja Konferencji Opieka paliatywna i hospicyjna - medycyna, humanizm, wolontariat

Zachęcamy do udziału w konferencji naukowej pt: „Jesteś ważny do ostatniej chwili życia - opieka hospicyjna dla wszystkich?". Wydarzenie odbędzie się 24 października w Auditorium Maximum UJ przy ulicy Krupniczej 33 w Krakowie.

Aktualności 14 dni temu

Prestiżowa akredytacja EAPAA przyznana dla kierunku GAP

Kierunek Gospodarka i Administracja Publiczna, jako pierwszy w Polsce otrzymał 10 września 2019 r. niezwykle prestiżową akredytację zagraniczną dla obu stopni kształcenia. European Association for Public Administration Accreditation (EAPAA) jest unikatową w skali europejskiej instytucją oferującą akredytację programów z zakresu szerokorozumianego obszaru administracji publicznej i polityk publicznych.

Aktualności 15 dni temu

Listy gratulacyjne

Przedstawiamy Państwu spis listów gratulacyjnych, otrzymanych z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Aktualności 20 dni temu

Godziny rektorskie

Aby umożliwić Wam udział w Targach Pracy zostały ogłoszone godziny rektorskie.

Aktualności 20 dni temu

Dodatkowa rekrutacja na częściowe studia zagraniczne

Osoby zainteresowane udziałem zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami rekrutacji.

Aktualności 26 dni temu

Bankowość i finanse cyfrowe – nowa propozycja studiów podyplomowych

Zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką nowego kierunku studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Aktualności miesiąc temu

IV edycja Budżetu Obywatelskiego

Znamy już listę wszystkich zadań, które zostaną dopuszczone do głosowania w ramach IV edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wynik jest rekordowy: mieszkańcy będą mogli wybierać spośród aż 188 zadań – czyli o 38 więcej niż przed rokiem. Głosowanie rozpocznie się już 9 września i potrwa do końca miesiąca.