Życie akademickie

Życie akademickie 9 dni temu

Legia Akademicka - kolejna edycja szkolenia wojskowego dla studentów

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie ponownie przystąpił do programu Legii Akademickiej. W związku z tym zapraszamy wszystkie studentki i wszystkich studentów na spotkanie zapoznawczo-inauguracyjne z udziałem JM Rektora oraz żołnierzy Wojska Polskiego – Stara Aula 10 grudnia br o godz. 10.00.

Życie akademickie 22 dni temu

Nabór na studia w Kolegium Europejskim (College of Europe) - Stypendia MSZ RP dla najlepszych kandydatów

Kolegium Europejskie ogłasza nabór na rok akademicki 2020-2021. Co roku, ponad 70% studentów otrzymuje pełne lub częściowe stypendia finansowane ze środków rządowych, instytucji Unii Europejskiej lub sektora prywatnego.

Życie akademickie 26 dni temu

Nie trzeba się bać sztucznej inteligencji

Termin "sztuczna inteligencja" u wielu budzi nie tylko niepokój, ale często wręcz przerażenie. "Niepotrzebnie" - zapewniał prof. dr hab. inż. Ryszard Tadeusiewicz podczas wykładu dla słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku UEK.

Życie akademickie 26 dni temu

Główna rekrutacja na częściowe studia zagraniczne

Informujemy o rekrutacji na stypendia zagraniczne. Dotyczy ona roku akademickiego 2020/2021.

Życie akademickie 28 dni temu

Trwa rekrutacja na praktyki zagraniczne Erasmus+

Akademickie Centrum Kariery zaprasza studentów oraz tegorocznych absolwentów UEK do wzięcia udziału w rekrutacji na praktyki zagraniczne Erasmus+.

Życie akademickie miesiąc temu

Relacja z Jesiennych Targów Pracy UEK

Targi Pracy UEK to spotkanie nauki z biznesem. Spełniamy oczekiwania studentów, absolwentów oraz pracodawców.

Życie akademickie miesiąc temu

Zapraszamy do udziału w Euroclear Bank Academy

Katedra Bankowości oraz Koło Naukowe Bankowości serdecznie zapraszają do udziału w Akademii organizowanej we współpracy z Euroclear Bank SA/NV S.A. Oddział w Polsce. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów kierunków Finanse i rachunkowość, Bankowość i zarządzanie ryzykiem, anglojęzycznego programu Corporate Finance and Accounting, a także wszystkich zainteresowanych tematyką bankowości.

Życie akademickie miesiąc temu

Zwiększaj wartość swojego indeksu! – „Akademia Talentów” wg Banku BNP PARIBAS

„Akademia Talentów” jest wspólnym programem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz BNP PARIBAS, przeznaczonym dla studentów II i III roku studiów pierwszego stopnia oraz I i II roku studiów drugiego stopnia. W ramach programu odbywa się cykl spotkań o charakterze warsztatów, prowadzonych przez pracowników Banku, które mają na celu praktyczne zapoznanie studentów z tajnikami sztuki bankowej.

Życie akademickie miesiąc temu

Spotkanie inaugurujące kształcenie w Szkole Doktorskiej UEK

W dniu 21.10.2019 r. odbyło się uroczyste spotkanie inaugurujące kształcenie w Szkole Doktorskiej UEK. Poprowadzili je: Dyrektor Szkoły Doktorskiej UEK - prof. dr hab. Renata Oczkowska oraz Przewodniczący Rady Naukowej Szkoły Doktorskiej UEK - prof. dr hab. Jacek Osiewalski.

Życie akademickie miesiąc temu

Sprej 2019 | NZS UEK

Jesteś studentem pierwszego roku? Chcesz poznać nowych ludzi? A może pragniesz nabyć ciekawe, unikatowe zdolności? W takim razie wyjazd szkoleniowo-integracyjny przeznaczony jest właśnie dla Ciebie!

Życie akademickie 2 miesiące temu

Wyjazdy międzynarodowe dla rozwoju kompetencji doktorantów

Po raz pierwszy od roku akademickiego 2019/2020 doktoranci studiów doktoranckich i Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie będą mogli poszerzać swoje kompetencje poprzez udział w projekcie Międzynarodowa wymiana stypendialna doktorantów i kadry akademickiej w ramach Programu PROM, który jest realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.