Godło Polski

Capital Market Days 2023

Aktualności
2023-03-29

Capital Market Days 2023

W dniach 27-28 marca 2023 r. w Pawilonie S, miała miejsce kolejna edycja studenckiej konferencji biznesowej Capital Market Days. W Panelu Specjalnym "Edukacja kluczem do rozwoju rynku kapitałowego" wziął udział JM Rektor dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK.

Podczas otwarcia wydarzenia JM Rektor wyraził nadzieję, że konferencja przyniesie korzyść wszystkim słuchaczom i pomoże uporządkować oraz rozszerzyć dotychczasową wiedzę. Podkreślił również fakt, że w organizację tego wydarzenia włączają się studenci, którzy w ten sposób zdobywają cenne doświadczenie, nawiązują znajomości i rozwijają swoje kariery naukowe oraz zawodowe. Dostęp do spotkań realizowanych w formie paneli dyskusyjnych jest bezpłatny, dzięki czemu wiele osób może skorzystać z tej formy zdobywania i pogłębiania swojej wiedzy.

Capital Market Days to studencka konferencja biznesowa, organizowana przez członków jednego z najbardziej prestiżowych kół naukowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie – KNRK INDEX oraz magazyn finansowy Profit Journal. Więcej na stronie wydarzenia: https://www.capitalmarketdays.com/