Nowa odsłona strony www.uek.krakow.pl

Aktualności
2020-12-21

Nowa odsłona strony www.uek.krakow.pl

Z przyjemnością informujemy, że 21 grudnia 2020 r. wprowadzono istotne zmiany na stronie internetowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w zakresie zarówno jej wyglądu, jak i funkcjonalności oraz responsywności.

Najważniejsze modyfikacje dotyczyły wyglądu strony głównej (m.in. poprzez ujednolicenie kolorystyki, zmianę sposobu działania rotatora, uszeregowanie i uporządkowanie sposobu wyświetlania artykułów w poszczególnych sekcjach, poprawę funkcjonalności oraz widoczności wyszukiwarki oraz umiejscowienia niektórych elementów, tj. zakładka „Kandydaci”, logo Uczelni i godło) oraz podstron „Studenci” i „Pracownicy” (m.in. poprzez uszeregowanie informacji w zakładkach dla ww. grup i podzielenie na łatwe do nawigacji kategorie, uatrakcyjnienie treści ikonami graficznymi dla każdej z grup treści na podstronie, przeniesienie poprzednich treści z zakładek na nowy szablon strony). Zmiany te miały na celu nie tylko uatrakcyjnienie witryny pod względem wizualnym, ale – przede wszystkim – poprawę jej funkcjonalności.

Jest to pierwszy etap modyfikacji oraz aktualizacji głównej strony Uczelni. W przyszłym roku planowana jest modernizacja kolejnych obszarów, a już dziś zachęcamy do zapoznania się z obecnym wyglądem strony internetowej: www.uek.krakow.pl.

Wraz z Zespołem odpowiedzialnym za udoskonalenie witryny UEK, mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozwolą Państwu na jeszcze bardziej sprawne i atrakcyjne korzystanie ze strony naszej Uczelni.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego