Pracownicy UEK nagrodzeni na konferencji Europejskiego Stowarzyszenia Nieruchomości ERES

Aktualności
2021-11-08

Pracownicy UEK nagrodzeni na konferencji Europejskiego Stowarzyszenia Nieruchomości ERES

Dr Agnieszka Małkowska, dr Mateusz Tomal, dr Małgorzata Uhruska z Katedry Ekonomiki Nieruchomości i Procesu Inwestycyjnego oraz dr Justyna Pawlak z Katedry Psychologii i Dydaktyki otrzymali główną nagrodę w kategorii wycena za artykuł pt. "The impact of job satisfaction on valuers' attitudes towards professional ethics", który został przedstawiony na 27 międzynarodowej konferencji Europejskiego Stowarzyszenia Nieruchomości ERES.

Nagroda została ufundowana przez Altus Group i zostanie oficjalnie wręczona podczas 28 konferencji ERES w Mediolanie.
 
Badania przedstawione w nagrodzonym artykule zostały przeprowadzone w międzynarodowym zespole składającym się z dr Agnieszki Małkowskiej, dr. Mateusza Tomali, dr Małgorzaty Uhruskiej, dr Justyny Pawlak, prof. Gunthera Maiera (Modul University Vienna) oraz dr Aliny Nichiforeanu (Vienna University of Economics and Business).
 
Tematyka artykułu skupia się na wpływie satysfakcji z pracy na etykę zawodową rzeczoznawców majątkowych w Polsce i Austrii. Praca laureatów została opublikowana w czasopiśmie International Journal of Strategic Property Managementpod linkiem: https://journals.vgtu.lt/index.php/IJSPM/article/view/15768
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego