Prestiżowe wyróżnienie Association of Business Service Leaders in Poland dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Aktualności
2019-12-17
lubie to symbol 0 udostepnij symbol 0

Prestiżowe wyróżnienie Association of Business Service Leaders in Poland dla Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

5 grudnia 2019 odbyła się w Warszawie Gala ABSL, organizacji zrzeszającej przedsiębiorstwa z sektora nowoczesnych usług biznesowych. Po raz kolejny wyróżniono osoby, które aktywnie przyczyniają się do dynamicznego rozwoju tego sektora, promując go jako znaczącą gałąź gospodarki i organizacje, pokazujące jego siłę, wartość i osiągnięcia.

Wśród wyróżnionych w Kategorii „Liderzy edukacji” znalazł się, po raz drugi, Uniwersytetu Ekonomiczny w Krakowie w związku z realizowanym w Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej pionierskim programem edukacyjnym „The Future of Global Business Services”. Wyróżnienie zostało wręczone prof. UEK dr hab. Stanisławowi Mazurowi, Dziekanowi tego Kolegium.

Laureaci na Gali ABSL

W grupie wyróżnionych w tej kategorii znalazły się między innymi: Szkoła Główna Handlowa, Akademia Leona Koźmińskiego, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Politechnika Śląska.

Galę ABSL uświetnili swoją obecność m.in.: dr Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego; Jadwiga Emilewicz, Minister Rozwoju; Georgette Mosbacher, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Georgette Mosbacher, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce
dr Jarosław Gowin, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego