Godło Polski

Prof. Piotr Buła nominowany do tytułu Osobowość Roku 2022

Aktualności
2023-01-12

Prof. Piotr Buła nominowany do tytułu Osobowość Roku 2022

Z przyjemnością informujemy, że decyzją Kolegium Redakcyjnego Gazety Krakowskiej, Prorektor ds. Projektów i Współpracy dr hab. Piotr Buła, prof. UEK, uzyskał nominację do zaszczytnego tytułu Osobowość Roku 2022.

„Osobowość Roku” to plebiscyt prowadzony w całej Polsce przez dzienniki regionalne i serwisy internetowe wydawnictwa Polska Press. W naszym województwie akcję prowadzą Gazeta Krakowska i serwis www.gazetakrakowska.pl, Dziennik Polski i serwis www.dziennikpolski24.pl oraz miejskie i powiatowe serwisy www.naszemiasto.pl.

Dr hab. Piotr Buła, prof. UEK, został nominowany do tytułu w kategorii "Biznes". Kapituła nagrody doceniła sukcesy zawodowe nominowanego i jego wkład w życie lokalnej społeczności, przyznając nominację w szczególności za rozwój programu MBA przez Krakowską Szkołę Biznesu UEK. 

Nominacja dr. hab. Piotra Buły, prof. UEK do tytułu "Osobowość Roku 2022"

Zachęcamy do głosowania, którego dokonać można na stronie plebiscytu. Link do głosowania znajduje się TUTAJ.

Prestiżowe nagrody za działania w 2022 roku zostaną przyznane najpierw osobno w miastach i powiatach naszego regionu, a następnie na szczeblu województwa. Plebiscyt zakończy ogólnopolski finał, który wyłoni laureatów głównych tytułów Osobowość Roku Polski 2022.

Statuetki i nagrody zostaną wręczone w kwietniu przyszłego roku podczas uroczystej wojewódzkiej gali, a w maju przyjdzie czas na podsumowanie plebiscytu w skali całej Polski. Laureaci w każdej kategorii z każdego województwa zostaną zaproszeni na ogólnopolską galę, które odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego