Prof. UEK dr hab. Marcin Gębarowski Członkiem Honorowym Polskiej Izby Przemysłu Targowego

Aktualności
2019-12-17
lubie to symbol 39 udostepnij symbol 13

Prof. UEK dr hab. Marcin Gębarowski Członkiem Honorowym Polskiej Izby Przemysłu Targowego

W dniach 4-6 grudnia br. w Karpaczu miał miejsce XI Zimowy Zjazd Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Jednym z punktów wydarzenia było Walne Zgromadzenia Izby, podczas którego podjęta została uchwała o nadaniu tytułu „Członka Honorowego Polskiej Izby Przemysłu Targowego” prof. UEK dr. hab. Marcinowi Gębarowskiemu z Katedry Zarządzania Procesowego.

Jak napisano w liście gratulacyjnym, tytuł jest „dowodem uznania wielkiego zaangażowania w rozwój i promocję targów w Polsce oraz Izby poprzez propagowanie idei współczesnych targów na łamach mediów, czasopism uczelnianych i konferencji, przybliżanie jej studentom szkół wyższych – przyszłym przedsiębiorcom, a także inspirowanie studentów do udziału w licznych projektach promocyjnych i edukacyjnych”.

Polska Izba Przemysłu Targowego funkcjonuje od 1993 r. i jest jedyną w naszym kraju organizacją zrzeszającą podmioty z branży targowej – organizatorów targów, operatorów obiektów wystawienniczych, a także firmy świadczące wystawcom i organizatorom zróżnicowane usługi.

Logo PIPT

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego