Spotkanie JM Rektora z emerytowanymi Pracownikami UEK

Aktualności
2021-09-16

Spotkanie JM Rektora z emerytowanymi Pracownikami UEK

– Cieszę się, że mogę Państwa gościć w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i że wciąż chcecie Państwo utrzymywać więzi z Uczelnią – powiedział w środę 15 września 2021 r. JM Rektor dr hab. Stanisław Mazur, prof. UEK podczas spotkania z emerytowanymi Pracownikami naszej Uczelni.

Podczas spotkania Rektor zaprezentował wyniki zmian i remontów, jakie odbywały się w ostatnim roku akademickim na terenie Kampusu UEK – jak ukończenie termomodernizacji budynku Biblioteki Głównej czy budowy Forum UEK.

Przybliżył także emerytowanym Pracownikom szczegóły programu UEK Odpowiedzialny, w ramach którego – dzięki poszczególnym projektom: UEK Pomaga, Sztuka na UEK oraz Rozwój Społeczny i Ekologia – Uczelnia chce budować wśród swoich Studentów i Pracowników postawy społecznego zaangażowania.

W prezentacji przedstawiono także plany na kolejny rok akademicki, w tym projekt utworzenia Ogrodu i Salonu Profesorskiego, czyli komfortowych miejsc do spotkań, pracy i odpoczynku dla emerytowanych Pracowników naszej Uczelni, będących zarazem doskonałą przestrzenią do wielopokoleniowej integracji Społeczności UEK.