Studia podyplomowe Rachunkowość i finanse

Aktualności
2020-09-02

Studia podyplomowe Rachunkowość i finanse

Zapraszamy na studia podyplomowe Rachunkowość i finanse (studia dwusemestralne) oraz Rachunkowość i finanse (studia trzysemestralne) organizowane przez Katedrę Finansów i Polityki Finansowej w Instytucie Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Rachunkowość i finanse (studia dwusemestralne).Studia adresowane są do absolwentów studiów wyższych, zwłaszcza ekonomicznych i prawniczych zamierzających prowadzić prawno-finansową obsługę sektora prywatnego i publicznego, w szczególności jako radca prawny, doradca podatkowy, pracownik działu księgowego, podatkowego, audytu oraz pełniących funkcje kierownicze w działach finansowych podmiotów gospodarczych.

Rachunkowość i finanse (studia trzysemestralne).Celem studiów jest kształcenie od podstaw z zakresu rachunkowości finansowej, rachunku kosztów i wyników, rachunkowości podatkowej, budżetowej, zasad analizy sprawozdań finansowych i ich wykorzystania w zarządzaniu finansami przedsiębiorstw. Ponadto, słuchacze zapoznają się również z wybranymi zagadnieniami prawa w szczególności prawa podatkowego.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną większość zajęć odbędzie się w formule zdalnej.

Zobacz więcej informacji o studiach.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego