Studia podyplomowe "Slow Management. Akademia świadomego lidera"

Aktualności
2020-01-31
lubie to symbol 0 udostepnij symbol 0

Studia podyplomowe "Slow Management. Akademia świadomego lidera"

Rekrutacja na studia podyplomowe "Slow Management. Akademia świadomego lidera" na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie trwa do 20 lutego.

SLOW MANAGEMENT to filozofia, która oznacza powrót do wartości humanistycznych w biznesie, gdyczłowiek jest w centrum uwagi, a sukces budowany jest w oparciu o takie wartości jak: autentyczność, odwaga, elastyczność, empatia, kreatywność, zaufanie, ale również o ekologię i jakość relacji.
"Slow Management. Akademia świadomego lidera" to pierwszy holistyczny kurs wiedzy i praktyki menadżerskiej w duchu Slow Management. To roczne studia podyplomowe uzupełniające twarde umiejętności menadżerskie o kontekst szeroko rozumianej kultury i sztuki, kompetencje społeczne i humanistyczne. To również punkt wyjścia do poznania i zrozumienia siebie oraz własnej roli w firmie i społeczeństwie.
Studia adresowane są do menedżerów i menedżerek oraz osób, których zadania wymagają kreatywności i myślenia „out of the box”, a także do poszukujących inspiracji i wyjścia poza utarte w organizacji schematy myślenia, do tych, którzy nastawieni są na poszukiwanie nieszablonowych rozwiązań i chcących dostarczać innym inspiracji. Oferta kierowana jest w szczególności do osób, którym bliskie są idee humanizmu i które cechuje szacunek doczłowieka, pasja do sztuki, do przeżywania i dostrzegania innego wymiaru rzeczywistości. Adresatami są również osoby związane zawodowo z przemysłem kreatywnym, przemysłem czasu wolnego i szeroko pojętym lifestyle’em.
"Slow Management. Akademia Świadomego Lidera" to kierunek, który skupia grupę znakomitych wykładowców i osobowości świata kultury, sztuki oraz biznesu, a wśród nich: Piotr Artymiak, Piotr Augustyniak, Michał Bardel, Małgorzata Błaszczyk, Krzysztof Głuc, Michał Godlewski, Katarzyna Gwiazdowska, Izabela Helbin, Ewa Kosowska-Korniak, Paweł Mendrek, Ewa Mukoid, Mikołaj Niedek, Joanna Oparek, Robert Piaskowski, Zuzanna Skalska, Stanisław Trzciński, Małgorzata Wypych, Anna Zaroda - Dąbrowska.
Uczestnikom proponujemy dyplom ukończenia unikalnego kursu na renomowanej uczelni, potwierdzający uzyskanie najbardziej oczekiwanych obecnie od lidera wiedzy i umiejętności, a także narzędzia do dalszego rozwoju i budowania indywidualnej ścieżki w życiu zawodowym i prywatnym. Dajemy możliwość czerpania z profesjonalnego doświadczenia osobowości świata kultury, biznesu i sztuki oraz bieżący coaching pozwalający implementować pozyskaną wiedzę w codziennej praktyce biznesowej oraz kontynuację w formie coachingu lub mentoringu po zakończeniu kursu.

Rekrutacja trwa do 20 lutego 2020r.: http://msap.uek.krakow.pl/index.php/pl/rekrutacja
Dodatkowe informacje pod adresem mailowym: kontakt@slow-management.pl
Więcej informacji na stronie: www.slow-management.pl

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego