Wsparcie dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Trwa zbiórka środków na zakup specjalistycznej nakładki na stół operacyjny STX-A250W550L1500 dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, prowadzona przez Społeczność UEK oraz Krakowskie Stowarzyszenie Edukacji EKONOMED.
Prośba o wsparcie zaprzyjaźnionego z naszą Uczelnią Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, poprzez zbiórkę na zakup specjalistycznej nakładki na stół operacyjny, spotkała się z bardzo hojnym odzewem Członków Społeczności naszej Uczelni. Do tej pory wspólnymi siłami udało nam się zebrać aż 26 tysięcy złotych.
Dlatego też dziękując za dotychczasowe zaangażowanie i okazane Szpitalowi wsparcie, raz jeszcze zachęcamy do włączenia się w tę szczytną akcję.
Koszt nakładki STX-A250W550L1500 wynosi 40 tysięcy złotych netto, a w obecnej, trudnej sytuacji, placówki nie stać na dołożenie brakującej kwoty i jej zakup.
Sprzęt, który, jak mamy nadzieję, wspólnymi siłami uda nam się zakupić, będzie wykorzystywany przy zabiegach wykonywanych w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej NSSU. Umożliwi on lekarzom prowadzącym operacje wygodny dostęp do narzędzi chirurgicznych, co podniesie zarówno komfort ich pracy, jak i komfort samego pacjenta.
Przewidywany termin zakończenia zbiórki to 31 marca br.
Za każdy gest wsparcia serdecznie dziękujemy!
Dane do przelewu:
Krakowskie Stowarzyszenie Edukacji EKONOMED
ul. Starowiślna 83, 31-052 Kraków
NIP: 6762545793
Santander Bank 97 1090 1665 0000 0001 3601 8367
Tytuł przelewu: Zbiórka na sprzęt dla ZDO NSSU