Godło Polski

XIX Międzynarodowy Kongres MBA

Aktualności
2023-05-29

XIX Międzynarodowy Kongres MBA

W dniach od 19 do 21 maja 2023 r. w Krakowie odbywał się XIX Międzynarodowy Kongres MBA. To niezwykłe, trzydniowe wydarzenie skupione było wokół tematu: "Degrowth as the new normal – perspectives and opportunities". W programie Kongresu znalazły się interesujące panele dyskusyjne z udziałem wybitnych prelegentów oraz inspirujące sesje, dotyczące różnych aspektów degrowth w biznesie.

Pierwszy dzień Kongresu rozpoczął się interesującymi panelami dyskusyjnymi i dwoma wystąpieniami inauguracyjnymi wygłoszonymi przez Annę Pawlak Kuligę – Global CFO IKEA Retail oraz Hala Halladaya – CEO Breakthrough Leadership. Podczas dyskusji eksperci dzielili się swoją głęboką wiedzą i doświadczeniem na temat koncepcji degrowth w różnych dziedzinach, w tym biznesu, zarządzania i marketingu. Anna Pawlak Kuliga wygłosiła pouczający wykład na temat tworzenia wartości w nowym świecie biznesu, natomiast Hal Halladay przedstawił siłę podejścia i sposobu myślenia w kształtowaniu przyszłości biznesu.

Uroczysta Gala Dinner, zorganizowana w piątek wieczorem była niezapomnianym doświadczeniem. W jej trakcie odbyła się Aukcja Charytatywna, mającą na celu zebranie funduszy na sprzęt rehabilitacyjny dla seniorów i pacjentów z chorobami onkologicznymi dla Oddziału Rehabilitacji Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie. Dzięki hojności licytujących oraz artystów, którzy podarowali dzieła sztuki na aukcję, sprzedano 31 dzieł i uzyskano rekordową kwotę ponad 45 000 złotych!

W drugim dniu Kongresu odbyły się sesje Round-tables, oraz warsztaty, które poruszały wiele tematów, począwszy od degrowth w biznesie po zarządzanie finansami osobistymi. Uczestnicy zdobyli cenne spostrzeżenia i praktyczną wiedzę, którą mogą wykorzystać w przyszłych przedsięwzięciach. Trzeciego dnia Kongresu został zorganizowany piknik rodzinny i turniej golfowy. Była to wspaniała okazja do nawiązywania kontaktów i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Kongres umożliwił wymianę wiedzy i nawiązanie kontaktów między profesjonalistami z różnych dziedzin. Organizatorzy wyrazili swoją podziękowanie dla wszystkich uczestników, sponsorów i partnerów za ich bezcenny wkład w organizację i przebieg tego wydarzenia.

Zespół Krakowskiej Szkoły Biznesu UEK wyraża również wdzięczność partnerom XIX Międzynarodowego Kongresu MBA: Województwu Małopolskiemu, Krakowskiemu Holdingowi Komunalnemu w Krakowie, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Kopalni Soli „Wieliczka” , dzięki którym Kongres był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.

Więcej informacji na stronie KSB.