Godło Polski

Zakończenie kadencji zespołu Rady Kół Naukowych UEK

Aktualności
2023-11-17

Zakończenie kadencji zespołu Rady Kół Naukowych UEK

14 listopada JM Rektor dr hab. Stanisław Mazur podziękował studentom zaangażowanym w działalność Rady Kół Naukowych UEK w kadencji 2022-2023 r.

Podczas spotkania JM Rektor UEK podziękował prezesowi Rady Kół Naukowych – Panu Michałowi Siemieńcowi oraz wiceprezesom panu Rafałowi Żmudzie oraz Panu Dominikowi Fudali za pracę oraz wysiłek włożony w działalność na rzecz UEK.

Jestem przekonany, że okres ten wpisał się chlubnie w życiorys, jako czas zdobywania nowych umiejętności i niepowtarzalnego doświadczenia w zakresie kierowania dużą i znaczącą organizacją studencką. Kompetencje oraz zaangażowanie z pewnością przyczyniły się do pomyślnej realizacji wielu projektów i działań na rzecz Społeczności Uniwersyteckiej – napisał JM Rektor w listach gratulacyjnych.

Nową prezes Rady Kół Naukowych została Pani Helena Świerad. Serdecznie gratulujemy.

Rada Kół Naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zrzesza ponad 40 kół, których członkowie zaangażowani są w wiele projektów naukowych i popularnonaukowych. Organizują ogólnopolskie konferencje tematyczne, festiwale nauki, debaty oksfordzkie i wykłady rektorskie.

JM Rektor dr hab. Stanisław Mazur podziękował studentom zaangażowanym w działalność Rady Kół Naukowych UEK w kadencji 2022-2023 r.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego