Zmarła prof. dr hab. Jadwiga Szostak-Kot

Aktualności
2022-06-21

Zmarła prof. dr hab. Jadwiga Szostak-Kot

Z przykrością informujemy, że 20 czerwca 2022 r. zmarła prof. Jadwiga Szostak-Kot - profesor, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor zwyczajny, b. kierownik Katedry Mikrobiologii i prodziekan Wydziału Towaroznawstwa w latach 2002- 2008.

Panią Profesor żegnamy w głębokim smutku. Synom, a także Bliskim i Przyjaciołom Zmarłej - Rektor, Senat, Dziekan Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości Dyrektor Instytutu Nauk o Jakości i Zarządzania Produktem oraz cała Społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - składa szczere wyrazy współczucia.

Pogrzeb śp. prof. Jadwigi Szostak-Kot odbędzie się w czwartek, 23 czerwca 2022 r., o godz. 15:00, w kościelce pw. św. Marcina z Tours w Krzeszowicach.

Śp. prof. dr hab. Jadwigi Szostak-Kot- b. kierownik Katedry Mikrobiologii i prodziekan Wydziału Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w latach 2002-2008, członkini Polskiego Towarzystwa Mikrobiologów, Polskiego Towarzystwa Towaroznawczego i Internationale Gesellschaft fϋr Warenwissenschaften und Technologie, odznaczona Srebrnym Krzyżem Zasługi, Medalem Złotym za Długoletnią Służbę oraz Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego