#ŻonkilowePodajDalej. 24 edycja akcji Pola Nadziei

Aktualności
2021-04-30

#ŻonkilowePodajDalej. 24 edycja akcji Pola Nadziei

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji akcji „Pola Nadziei”, organizowanej przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum im św. Łazarza” w Krakowie.

W związku z pandemią koronawirusa, akcja Pola Nadzieli została przeniesiona do przestrzeni wirtualnej. Tegoroczne hasło brzmi #ŻonkilowePodajDalej i za jego pomocą organizatorzy chcą dotrzeć do ludzi z hospicyjną ideą i prośbą o wsparcie placówki.

Miło nam poinformować, że Pan Tomasz Brzostowski, Członek Rady Uczelni UEK w kadencji 2021-2024, w najbliższym czasie przekaże pracownikom Hospicjum św. Łazarza 15 komputerów. Jego piękny gest przyczyni się do wzrostu komfortu ich pracy oraz usprawni wykonywanie codziennych obowiązków.

Ze względu na konieczność przeszkolenia pracowników z zakresu programu Excel, pracownicy Centrum Systemów Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaoferowali swoją pomoc i podejmą się przeprowadzenia niezbędnych szkoleń w tym zakresie.

Jak włączyć się w akcję #ŻonkilowePodajDalej?

Wystarczy namalować lub zrobić zdjęcie żonkila, umieścić je na swoim profilu w mediach społecznościowych podpisując #ŻonkilowePodajDalej i oznaczając profil Hospicjum św. Łazarza w Krakowie, zachęcając znajomych do podjęcia podobnych działań znajomych.

Akcji towarzyszy zbiórka, którą można znaleźć TUTAJ.

Jak włączyć się w akcję #ŻonkilowePodajDalej?

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego