Administracja na UEK w krajowej czołówce

Życie akademickie
2021-06-29

Administracja na UEK w krajowej czołówce

Według najnowszego rankingu „Perspektyw” kierunki administracyjne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie znalazły się na czwartej pozycji wśród wszystkich polskich uczelni oraz na drugim miejscu wśród krakowskich uczelni oferujących te kierunki!

Najbardziej prestiżowy polski ranking uczelni i kierunków studiów po raz kolejny docenił studia z administracji prowadzone na UEK. Administracja systematycznie polepsza swoją pozycję w nim. W ubiegłym roku kierunek uzyskał piątą lokatę, w tym roku jest czwarty. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach uda się "wejść" na podium.

Wzrost rankingowej pozycji administracji jest tym ważniejszy, że w skali kraju znajduje się ona w czołówce kierunków społecznych wybieranych przez studentów. Na tle krakowskich uczelni zajęliśmy drugie miejsce! Dlatego tym bardziej zachęcamy do studiowania kierunków administracyjnych na UEK - administracji oraz gospodarki i administracji publicznej.

Więcej informacji na temat kierunków znajduje się na stronie Kolegium Gospodarki i Administracji Publicznej, w zakładce Kandydaci.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego