Godło Polski

Bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander #NeverStopLearning

Życie akademickie
2023-03-15

Bezpłatne kursy w ramach Stypendiów Santander #NeverStopLearning

Język angielski, nowoczesne technologie i kompetencje przyszłości oraz inwestycje giełdowe – to tylko wybrane zagadnienia, które pojawiają się w nowej edycji Stypendiów Santander. Zachęcamy do aplikowania na bezpłatne kursy i szkolenia.

W ramach współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z Santander Bank Polska oferujemy kolejną edycję Stypendium Rozwojowego Santander. To bardzo dobra okazja do rozwijania kompetencji językowych, cyfrowych i biznesowych, dlatego zachęcamy do aplikowania.

 

Obecnie trwają nabory na:

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023: 10 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1.

Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Najbardziej zaangażowani w naukę uczestnicy otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS.

Aplikacja trwa do 14 maja 2023 r.: https://app.becas-santander.com/pl/program/bc-ielts-2023

 

Stypendium Santander | Excel for All 2023: 5 000 miejsc na bezpłatny kurs online z obsługi programu Excel na poziomie podstawowym lub zaawansowanym (Visual Basic Excel) na platformie e-learningowej Udemy.

Program pozwala na poznanie pełnego potencjału programu Excel w tym m. in. wykorzystania podstawowych formuł, automatyzacja codziennych zadań (makra i VBA), operacje na dużych zestawach danych, tworzenie dynamicznych raportów i wiele innych. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po realizacji kursu uczestnicy będą mogli pobrać certyfikat ukończenia.

Aplikacja trwa do 16 maja 2023 r.: https://app.becas-santander.com/pl/program/excel-for-all-2023

 

Stypendium Santander Skills | Business for All 2023 - Harvard Business School Publishing: 5 000 miejsc na kurs online zaprojektowany przez ekspertów z jednej z najbardziej renomowanych uczelni na świecie.

Uczestnicy będą mogli wybrać jeden z dwóch kursów dostępnych w j. angielskim, hiszpańskim lub portugalskim: Business Fundamentals (podstawy marketingu, finansów, negocjacji i obsługi klienta) oraz Managing Yourself (podejmowanie decyzji, zarządzania czasem, wpływanie na innych). Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat wystawiony przez Harvard Business School Publishing.

Aplikacja trwa do 22 maja 2023 r.: https://app.becas-santander.com/pl/program/becas-santander-business-for-all-2023

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Inwestowanie na giełdzie SGH & GPW: 400 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem na poziomie podstawowym i zaawansowanym.

Zostaną poruszone zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. 40-tu najlepszych uczestników weźmie udział w jednodniowych warsztatach w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Aplikacja trwa do 31 marca 2023 r.: https://app.becas-santander.com/pl/program/sgh_gpw_2023

 

Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Przedsiębiorczości UMCS 2023: 500 miejsc na cykl spotkań z ekspertami na temat nowoczesnych technologii takich jak automatyzacja, robotyzacja, cyberbezpieczeństwo czy sztuczna inteligencja i ich wpływ na społeczeństwo oraz rynek pracy.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie zawody mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć, a jakie kompetencje będą poszukiwane przez pracodawców.

Aplikacja trwa do 21 marca 2023 r.: https://app.becas-santander.com/pl/program/ap_umcs_2023

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego