Godło Polski

Czym jest inkluzywna uczelnia? Warsztaty komunikacji międzykulturowej Welcome Centre UEK

Życie akademickie
2023-03-20

Czym jest inkluzywna uczelnia? Warsztaty komunikacji międzykulturowej Welcome Centre UEK

Welcome Centre UEK zaprasza do udziału w ostatnich warsztatach z zakresu komunikacji międzykulturowej. Wydarzenie odbędzie się 27 marca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 10:30-14:30 w sali nr 11 budynku G.

Warsztaty adresowane są do studentów, kadry dydaktycznej, naukowej oraz pracowników administracyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Celem wydarzenia jest popularyzacja idei inkluzywnej i otwartej na wielokulturowość uczelni. Uczestnicy otrzymają krótkie wprowadzenie teoretyczne, ale będą mogli wziąć udział w części praktycznej, oparta na pracy w grupach.

W ramach moderowanych dyskusji, społeczność UEK zmierzy się z pytaniem–co to znaczy inkluzywna uczelnia i jak, pomimo dzielących nas różnic, dbać o poprawne relacje.

Udział jest w warsztatach jest bezpłatny - jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, dostępnego TUTAJ.

Oprócz certyfikatów studenci otrzymają również pisemne zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach z prośbą do wykładowców o usprawiedliwienie nieobecności spowodowanych udziałem w szkoleniu.

Warsztaty poprowadzi dr Anna Prokop-Dorner, socjolożka i psycholożka, trenerka umiejętności społecznych

Warsztaty poprowadzi dr Anna Prokop-Dorner, socjolożka i psycholożka, trenerka umiejętności społecznych. Adiunktka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2012 roku pracuje dydaktycznie ze studentami i doktorantami, a także działa w krajowych i międzynarodowych projektach interdyscyplinarnych, łączących obszary zainteresowań nauk społecznych, kulturoznawstwa, medycyny, psychiatrii, dietetyki, zdrowia publicznego, etyki i sztucznej inteligencji.

Program warsztatów komunikacji międzykulturowej Welcome Centre UEK.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego