Dołącz do grona CUE’s International Ambassadors

Życie akademickie
2021-12-10

Dołącz do grona CUE’s International Ambassadors

Czy myślałeś kiedyś, aby stać się twarzą społeczności międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie? Teraz masz szansę spełnić to marzenie i dołączyć do elitarnego grona CUE’s International Ambassadors.

Właśnie ruszyły zapisy do nowego projektu Welcome Centre UEK, w którym główną rolę odegrają studenci międzynarodowi i ich historie. Podzielą się oni swoimi doświadczeniami, sukcesami, ale też codziennymi trudnościami, z jakimi wiąże się studiowanie w obcym kraju.
Celem projektu jest zaznaczenie obecności osób przybywających na studia z zagranicy i zobrazowanie skali różnorodności jaka cechuje uczelnię. Istotą przedsięwzięcia jest również wzmocnienie statusu studentów międzynarodowych tak, by byli oni odbierani jako pełnoprawni członkowie społeczności akademickiej. Stąd inicjatywa Welcome Centre związana z organizacją sesji zdjęciowej, w której udział wezmą osoby wielu narodowości i tym samym staną się ambasadorami całej społeczności międzynarodowej naszej uczelni.

Końcowym efektem tych działań będzie wystawa zdjęć i prezentacja krótkich wywiadów/historii studentów, którzy zdecydują się na udział w wydarzeniu.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres: vdoviako@uek.krakow.pl lub mkoziol@uek.krakow.pl.

Powinny one zawierać krótki opis kandydata, informacje dot. hobby, znajomości języków itp.

Dołącz do grona CUE’s International Ambassadors - grafika informacyjna

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego