Nasi studenci laureatami konkursu Targi 4.0

Życie akademickie
2020-06-05
lubie to symbol 7 udostepnij symbol 2

Nasi studenci laureatami konkursu Targi 4.0

Polska Izba Przemysłu Targowego już po raz drugi zorganizowała konkurs Targi 4.0. W gronie laureatów tegorocznej edycji znaleźli się studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

4 czerwca ogłoszono wyniki 2 edycji konkursu Polskiej Izby Przemysły Targowego Targi 4.0. Miło nam poinformować, że wśród laureatów są studenci Kolegium Nauk o Zarządzaniu UEK:

2 miejsce w kategorii PREZENTACJA MULTIMEDIALNA (zespół studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie)

Temat konkursowy: Targi w biznesie dają więcej – zróżnicowane korzyści z udziału w targach

  • Kamila Kuliga,
  • Martyna Baran,
  • Aneta Batko,
  • Franciszek Bolechowski

oraz w tej samej kategorii

3 miejsce ex aequo (zespół studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie)

Temat: Ekspozycja (stoisko targowe) przyszłości

  • Ewa Gancarczyk
  • Aleksandra Kawa
  • Sylwia Gomułka

3 miejsce ex aequo (studentka z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie)

Temat Konkursowy: Media społecznościowe oraz nowoczesne technologie w służbie aktywności marketingowej wystawców

  • Natalia Ochel

W kategorii FILM 1 miejsce (zespół studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie)

Temat Konkursowy: Media społecznościowe oraz nowoczesne technologie w służbie aktywności marketingowej wystawców

  • Filip Parwa
  • Joanna Dobosz

Pełna lista zwycięzców na stronie internetowej (zobacz).

Celem konkursu była promocja idei targów oraz zwrócenie uwagi na rolę spotkań bezpośrednich w relacjach biznesowych. Organizatorzy konkursu chcą zwrócić szczególną uwagę na różnorodność imprez targowych i wystawienniczych, ich tematykę, często zaskakującą formę oraz interesujące imprezy towarzyszące. Dążeniem była także edukacja przyszłych kadr dla rynku targowego.

Więcej infrormacji o konkursie. 

Oceny prac konkursowych dokonało niezależne jury. W jego skład weszli przedstawiciele organizatorów targów, instytucji ściśle współpracujących z Polską Izbą Przemysłu Targowego.

Wszystkim nagrodzonym w konkursie bardzo serdecznie gratulujemy!

2. edycja konkursu Polskiej Izby Przemysły Targowego Targi 4.0

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Popularne artykuły

Aktualności 7 miesięcy temu

Prof. Jerzy Hausner doktorem honoris causa Szkoły Głównej Handlowej

Miło nam poinformować, że prof Jerzy Hausner odebrał doktorat honoris causa Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uroczystość wręczenia tego zaszczytnego tytułu odbyła się 27 listopada.

Aktualności miesiąc temu

95 lat Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

95 lat temu – w 1925 roku powstało Wyższe Studium Handlowe w Krakowie – jedna z pierwszych tego typu szkół w niepodległej Polsce, fundament dzisiejszego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dziś z dumą i wielką radością świętujemy niemal wiek istnienia naszej Alma Mater.

Aktualności miesiąc temu

100-lecie urodzin Jana Pawła II

18 maja 1920 roku w Wadowicach przyszedł na świat Karol Wojtyła – późniejszy Papież Jan Paweł II, święty Kościoła katolickiego, uważany za jeden z największych autorytetów XX wieku. Dziś, w setną rocznicę jego urodzin, chcemy krótko przypomnieć jego wizytę w naszej Uczelni, ówczesnej Akademii Ekonomicznej w Krakowie.

Aktualności 3 miesiące temu

Zarządzenie JM Rektora UEK z dnia 11 marca 2020

w sprawie zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 wśród społeczności UEK.

Aktualności 7 miesięcy temu

Zwycięstwo chóru Dominanta

W dniu 9.11.2019 chór „Dominanta” Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wziął udział w XV Międzynarodowym Festiwalu „Rybnicka Jesień Chóralna”. Był to pierwszy konkurs, w którym chórzyści mogli się zaprezentować w tym roku akademickim i zakończył się on ogromnym sukcesem.

Wydarzenia 20 dni temu

Debata kandydatów na Rektora UEK w kadencji 2020-2024

We wtorek, 16 czerwca, o godz. 10.00, na platformie YouTube odbędzie się transmitowana na żywo debata kandydatów na stanowisko rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w kadencji 2020-2024.

Aktualności miesiąc temu

Międzynarodowy kurs szkoleniowy online

Katedra Prawa Cywilnego, Gospodarczego i Prywatnego Międzynarodowego UEK serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kursie szkoleniowym o charakterze międzynarodowym pt. „Prawne i ekonomiczne aspekty sztucznej inteligencji w nowym tysiącleciu”.

Aktualności 5 miesięcy temu

Członkowie Komitetów Naukowych PAN

Przedstawiamy listę pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, którzy zostali wybrani na członków Komitetów Naukowych Polskiej Akademii Nauk na kadencję 2020-2023 r.

Aktualności 6 miesięcy temu

Prof. UEK dr hab. Marcin Gębarowski Członkiem Honorowym Polskiej Izby Przemysłu Targowego

W dniach 4-6 grudnia br. w Karpaczu miał miejsce XI Zimowy Zjazd Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Jednym z punktów wydarzenia było Walne Zgromadzenia Izby, podczas którego podjęta została uchwała o nadaniu tytułu „Członka Honorowego Polskiej Izby Przemysłu Targowego” prof. UEK dr. hab. Marcinowi Gębarowskiemu z Katedry Zarządzania Procesowego.

Wydarzenia 4 miesiące temu

ODWOŁANY Dzień Otwarty

Mając na uwadze zdrowie uczestników Dnia Otwartego UEK informujemy, że decyzją Władz Rektorskich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wydarzenie zaplanowane na dzień 20.03.2020 zostaje odwołane. Decyzja została podjęta na podstawie stanowiska Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Krakowa z 2 marca 2020 roku w sprawie działań mających na celu zapobieganie oraz przeciwdziałanie zakażeniom koronawirusem SARS-CoV-2.

Najnowsze doniesienia naukowe

Doniesienia naukowe 11 dni temu

Czy społeczność lokalna może determinować podejmowanie racjonalniejszych decyzji inwestycyjnych władz gminy?

Procesy partycypacji społecznej w samorządach lokalnych nabierają obecnie coraz większego znaczenia, również w aspekcie działań inwestycyjnych. W związku z tym nasuwa się pytanie: czy zaangażowanie społeczności lokalnej w proces podejmowania decyzji wpływa na wzrost efektywności wydatkowanych przez gminy środków inwestycyjnych?

Doniesienia naukowe 20 dni temu

Badania nad czwartą rewolucją przemysłową

Projekt REV4.0 czyli „Społeczno-gospodarcze konsekwencje czwartej rewolucji przemysłowej” jest przedsięwzięciem badawczym realizowanym już od półtora roku na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Doniesienia naukowe 4 miesiące temu

Czy rynek nieruchomości mieszkaniowych na terenach miejskich może funkcjonować w „inteligentny” sposób?

Obecnie miasta przechodzą bardzo duże zmiany, które mają istotne implikacje dla funkcjonowania rynku nieruchomości. W szczególności, można stwierdzić, że tradycyjny rynek mieszkaniowy, naśladując w pewnym sensie koncepcję smart city, staje się coraz bardziej inteligentny.

Doniesienia naukowe 5 miesięcy temu

Pierwszy rok projektu o czwartej rewolucji przemysłowej

Minął pierwszy rok realizacji jednego z największych grantów naukowych w historii Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Otrzymaliśmy blisko 12 milionów złotych na prowadzenie badań w 9 zespołach reprezentujących wszystkie uprawiane w naszej uczelni dyscypliny naukowe. Było to możliwe dzięki stworzeniu przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego – z inicjatywy prof. Stanisława Mazura – programu Regionalna Inicjatywa Doskonałości.