Naucz się języka z UEK. Trwa rejestracja na kursy języka polskiego jako obcego

Życie akademickie
2021-09-20

Naucz się języka z UEK. Trwa rejestracja na kursy języka polskiego jako obcego

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie oferuje kursy języka polskiego jako obcego dla osób planujących rozpocząć naukę lub karierę zawodową w Polsce. Rekrutacja już się rozpoczęła.

Oferta obejmuje dwa rodzaje kursów językowych: Polish Module i Polish Path. Program kursów został opracowany na potrzeby lokalnych społeczności międzynarodowych z nastawieniem na ich integrację i nabywanie praktycznych umiejętności językowych.

  • POLISH MODULE zakłada kompleksową naukę języka polskiego i osiągnięcie biegłości językowej na poziomie B1 lub B2. Kurs obejmuje realizację 480 godzin dydaktycznych. Zajęcia odbywają się kilka razy w tygodniu, w niewielkich kilkuosobowych grupach. Cena kursu wynosi 2000 euro. Możliwość zapisów do końca września.
  • POLISH PATH to propozycja skutecznej i niedrogiej nauki języka polskiego na poziomach A1, A2, B1 i B2, obejmująca realizację 120 godzin dydaktycznych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, w niewielkich kilkuosobowych grupach. Opłata za uczestnictwo w kursie wynosi 1600 zł. Zapisy przyjmowane są do końca października.

Rejestracja na kurs umożliwia uczestnikom ubieganie się o wizę, a po jego zakończeniu otrzymanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka polskiego na wybranym poziomie.

Więcej o kursach na stronie:

Ulotka informacyjna.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego