Ogólnopolskie Warsztaty Podatkowe TAXi 2021

Życie akademickie
2021-04-27

Ogólnopolskie Warsztaty Podatkowe TAXi 2021

W dniu 22 kwietnia 2021 r. odbyło się 10. spotkanie w ramach Ogólnopolskich Warsztatów Podatkowych TAXi 2021. Wydarzenie organizowane było przez Studenckie Koło Naukowe Finanse i Podatki działające przy Katedrze Finansów Publicznych UEK, Studenckie Koło Naukowe Doradztwa Podatkowego TAX Szkoły Głównej Handlowej, a także Studenckie Koło Naukowe TAX Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Zaproszonym prelegentem był Pan dr Sławomir Mentzen, doradca podatkowy i właściciel Kancelarii Mentzen. Podczas spotkania poruszony został temat opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych dochodów osób do 26 roku życia. Warsztaty zostały podzielone na dwie części, tj. prelekcję oraz sesję pytań do eksperta. Organizowane wydarzenie, odbyło się na platformie ZOOM, a z uwagi na duże zainteresowanie (ponad 320 uczestników) było również transmitowane na żywo na platformie społecznościowej Facebook. Zapisaną transmisję obejrzało ponad 2 300 osób.

Serdecznie zapraszamy na 11. spotkanie w ramach Ogólnopolskich Warsztatów Podatkowych TAXi 2021, które odbędzie się 29. kwietnia o godzinie 20:00 na platformie ZOOM. Podczas ostatniego już wykładu w ramach cyklu warsztatów w tegorocznej edycji, przedstawione zostaną problemy systemu podatkowego w Polsce.

Zaproszonym prelegentem jest Pan dr Witold Furman, adiunkt w Katedrze Rachunkowości Finansowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, doradca podatkowy oraz właściciel Kancelarii Podatkowej Furman Sp. z o.o.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach.

Link do spotkania:

https://zoom.us/j/92032746766?pwd=SmtIRkpZVmdwWjFobXg3Z1l6ajZ6Zz09

Dr Witold Furman, prelegent 11. spotkania w ramach Ogólnopolskich Warsztatów Podatkowych TAXi 2021, które odbędzie się 29. kwietnia o godzinie 20:00 na platformie ZOOM.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego