PRAKTYKI – Festiwal Biegowy 2021

Życie akademickie
2021-06-24

PRAKTYKI – Festiwal Biegowy 2021

Chcesz zobaczyć jak wygląda organizacja dużego eventu "od środka"? Zdobyć nowe doświadczenie i rozwinąć umiejętności praktyczne oraz poczuć satysfakcję z pracy przy organizacji najważniejszego wydarzenia biegowego w sezonie? Zgłoś się na praktyki podczas tegorocznego 12. edycji Festiwalu Biegowego w Piwnicznej-Zdroju.

Festiwal Biegowy to wydarzenie sportowe, które na terenie Beskidu Sądeckiego od ponad 10 lat organizuje Fundacja Festiwal Biegów. Festiwal Biegowy jest jedynym tak wszechstronnym i różnorodnym wydarzeniem biegowym w Polsce, gromadzącym sportowców-amatorów. Program sportowy trzydniowej imprezy obejmuje ponad 20 konkurencji biegowych i nordic walking, rozgrywanych na trasach o łącznej długości przekraczającej 300 km. To także jedno z największych wydarzeń sportowych w Polsce, z frekwencją, która z roku na rok rośnie. Ofertę Festiwalu uzupełniają targi EXPO, warsztaty i seminaria dla osób aktywnych, koncerty plenerowe czy różnorodne strefy aktywności. Festiwal Biegowy to przedsięwzięcie, które ma na celu promocję aktywności ruchowej społeczeństwa, rekreację i integrację, a także stworzenie warunków do bezpiecznej rywalizacji w duchu fair play i z szacunkiem do rywala.

Jako Organizator posiadamy unikalną wiedzę „know how” – w swoim dorobku mamy ponad 500 biegów, które zorganizowaliśmy. Doświadczenie, które posiadamy stwarza unikalne warunki do poznania mechanizmów działania w branży eventów sportowych.

Dołącz do zespołu!

Jeszcze się zastanawiasz?

  • Zorganizuj z nami największą imprezę biegową w sezonie 2021!
  • Zdobądź wiedzę i doświadczenie!
  • Pracuj z ludźmi, którzy znają się na tym, co robią – ucz się od nich!
  • Weź udział w szkoleniach, które przygotują Cię do pracy na miejscu!
  • Poznaj nowych, ciekawych ludzi oraz przeżyj przygodę!
  • Last but not least, odbierz pisemne zaświadczenie o praktykach.

 

Termin praktyk:10-12.09.2021 r.

Miejsce praktyk:Piwniczna-Zdrój

 

Pytania dotyczące wydarzenia prosimy kierować do:

Opiekuna praktyk Festiwalu Biegowego na UEK

dr Karoliny Kotulewicz-Wisińskiej

Katedra Studiów Politycznych UEK
adres e-mail: kotulewk@uek.krakow.pl

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego