Praktyki studenckie podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Życie akademickie
2021-06-08

Praktyki studenckie podczas Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Szukasz miejsca gdzie możesz odbyć ciekawą praktykę? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie i rozwinąć umiejętności praktyczne? Poczuć satysfakcję z pracy przy organizacji międzynarodowej konferencji? Zgłoś się na praktyki podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Forum Ekonomiczne to poważne przedsięwzięcie organizacyjne, wymagające zgranej i zorganizowanej współpracy całego sztabu ludzi. Istotnym jego elementem są studenci, dla których jest to nie tylko praktyka, jaką muszą odbyć w ramach planu zajęć, ale przede wszystkim możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Praktykanci mogą uczestniczyć w prestiżowym wydarzeniu, które pozwoli na sprawdzenie swoich umiejętności językowych i umożliwi kontakt ze światem zawodowo aktywnych naukowców, przedsiębiorców, jak i polityków z ponad 50 krajów. W praktykach uczestniczy corocznie ok. 200 studentów z czołowych polskich uczelni.

- Zobacz, jak wygląda organizacja dużej międzynarodowej konferencji oraz jednej z największych imprez biegowych w Polsce!

- Zyskaj nowe doświadczenie!

- Poznaj ciekawych, sławnych i wyjątkowych ludzi!

Termin praktyk: 7-9 września 2021 roku

Miejsce praktyk: Karpacz

Pytania dotyczące wydarzenia prosimy kierować do koordynatora praktyk Forum Ekonomicznego w Karpaczu na UEK - dr Karoliny Kotulewicz-Wisińskiej z Katedry Studiów Politycznych UEK

adres e-mail: kotulewk@uek.krakow.pl

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego