Ruszyła II edycja Forum Rachunkowości

Życie akademickie
2021-04-13

Ruszyła II edycja Forum Rachunkowości

Rozpoczęły się zapisy uczestników II edycji Forum Rachunkowości – wydarzenia składającego się z cyklu warsztatów i prelekcji prowadzonych przez praktyków ze świata rachunkowości i finansów!

W dniach 26-28 kwietnia 2021 r., w formie online, za pośrednictwem platformy Zoom, odbędzie się II edycja „Forum Rachunkowości”, organizowanego przez Koło Naukowe Rachunkowości działające na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie we współpracy ze State Street Bank.

Wydarzenie to zostało objęte Patronatem Honorowym Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie - dr. hab. Stanisława Mazura, prof. UEK.

Czym jest Forum Rachunkowości?

Jest to wydarzenie, które narodziło się w myśl motta członków Koła Naukowego Rachunkowości UEK - “Z miłości do rachunkowości”.

Głównym celem jest popularyzowanie różnych gałęzi rachunkowości wśród młodego społeczeństwa, zwłaszcza studentów. Jego szczególną misją jest zaprezentowanie studentom fascynującego świata rachunkowości w wymiarze praktycznym.

Forum Rachunkowości składa się z cyklu warsztatów i prelekcji prowadzonych przez praktyków związanych z tą dziedziną. Prelegenci zawodowo zajmują się rachunkowością we wszystkich jej aspektach. Posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim cenne doświadczenie, zdobyte dzięki swojemu zaangażowaniu i stażowi pracy.

Dlatego Forum Rachunkowości jest niepowtarzalną okazją do podnoszenia wiedzy oraz rozwijania potrzebnych na rynku pracy kompetencji.

Kiedy i gdzie odbędzie się Forum?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26, 27 oraz 28 kwietnia 2021 r. w formie ONLINE, za pośrednictwem platformy ZOOM

Jaką tematykę obejmują warsztaty i prelekcje?

Podczas Forum Rachunkowości odbywają się warsztaty oraz prelekcje dotyczące różnych gałęzi rachunkowości. Rachunkowość przedstawiana jest w odsłonach takich jak: rachunkowość zarządcza, finansowa czy podatkowa. Ponadto, poruszane są zagadnienia współczesnej księgowości oraz wyzwań związanych z pracą zawodową w działach księgowych i finansowych. Dzięki temu, każdy uczestnik może wybrać interesującą go tematykę!

Informacje dla uczestników:

Udział w każdym ze spotkań jest całkowicie BEZPŁATNY, a za uczestnictwo w każdym z nich przewidziane są CERTYFIKATY uczestnictwa.

Obowiązuje rejestracja uczestników, która jest dostępna pod linkiem:
https://knr.uek.krakow.pl/ii-forum-rachunkowosci/

Podczas wydarzenia odbędą się konkursy, w których będzie można wygrać ciekawe upominki i nagrody sponsorowane przez partnerów wydarzenia.

Zapraszamy do obserwowania profilu Forum Rachunkowości (https://www.facebook.com/Forum.Rachunkowosci) na Facebooku. Na bieżąco publikujemy tam informacje o prelegentach oraz tematach warsztatów!

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego