Student Instytutu Zarządzania UEK laureatem nagrody Studenckiego Nobla

Życie akademickie
2021-05-26

Student Instytutu Zarządzania UEK laureatem nagrody Studenckiego Nobla

Niezmiernie miło nam poinformować, że Pan Szymon Jarosz, student kierunku Rachunkowość i Controlling w Instytucie Zarządzania Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości, został laureatem nagrody Studenckiego Nobla w kategorii nauk ekonomicznych.

Celem organizowanego przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, ogólnopolskiego konkursu jest wyróżnienie studentów posiadających wybitne osiągnięcia na polach zarówno naukowych, jak i społecznych czy artystycznych.

Reprezentujący Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie Pan Szymon Jarosz zwyciężył w kategorii nauk ekonomicznych.

Jak czytamy na stronie organizatora – nagroda ta jest przyznawana osobom, które „interesują się ogólnopojętym zarządzaniem, finansami i rachunkowością, administracją, gospodarką i zasadami, jakimi rządzi się świat marketingu”.

Szymon Jarosz

Pan Szymon Jarosz jest studentem na kierunku Rachunkowość i Controlling, w Kolegium Nauk o Zarządzaniu i Jakości, w Instytucie Zarządzania.

Jest uczestnikiem w Programie Szkoła Orłów pod opieką naukową dr. Mariusza Sołtysika.

Prowadzi badania w obrębie projektu Regionalna Inicjatywa Doskonałości, w ramach zadania pt. Złożoność zarządzania organizacjami w warunkach czwartej rewolucji przemysłowej.

Laureat Studenckiego Nobla jest także stypendystą Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe oraz stypendystą w ramach Konkursu Santander Universidades dla najlepszych studentów Uniwersytetu Ekonomicznego

Gala Finałowa Studenckiego Nobla, podczas której przedstawiono i nagrodzono tegorocznych laureatów odbyła się w niedzielę 23 maja 2021r. Szczegółowe informacje na temat wyników konkursu dostępne są TUTAJ.

Realizację wydarzenia wspierało Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Santander Universidades.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego