Stypendia Santander #LifelongLearning - ponad 5 tysięcy miejsc na projekty rozwojowe

Życie akademickie
2021-03-03

Stypendia Santander #LifelongLearning - ponad 5 tysięcy miejsc na projekty rozwojowe

Rusza nabór na nowe Stypendia Santander. To okazja do zdobycia nie tylko cenionych kompetencji, ale również certyfikatów, które pomogą wyróżnić się na rynku pracy.

W 2021 roku wsparcie i wybrane projekty kierowane są nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat i są zainteresowane rozwojem osobistym.

Santander promuje ideę uczenia się przez całe życie, dlatego Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie z przyjemnością przyłącza się do akcji. UEK jest  także organizatorem jednego z 6 projektów ogólnopolskich. To kolejna wspólna inicjatywa realizowana z Bankiem.

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z projektami oraz rozwijania Państwa kompetencji.

Obecnie trwa nabór na:

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E UEK:

  50 miejsc dla studentów i absolwentów, którzy myślą o karierze w bankowości. Projekt oferuje 20 godzin kursu przygotowującego prowadzonego przez Katedrę Bankowości i Globalnego Systemu Finansowego Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz dofinansowanie do 100% do egzaminu Europejskiego Certyfikatu Bankowca EFCB 3E.

  Aplikować można do 21 marca 2021 r. godz. 23.00

  Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/ecb_uek_2021 

 • Stypendium Językowe Santander | English courses – British Council

  5000 miejsc na kurs e-learningowy z języka angielskiego LearnEnglishSelect, który koncentruje się na rozwoju praktycznych umiejętności potrzebnych w środowisku pracy.

  Aplikować można do 14 kwietnia 2021 r. do godz. 23.00

  Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/languages-english-courses-british-council 

 • Stypendium Santander Tech | Digital Reskilling - Ironhack

  300 stypendiów dla osób, które chcą poprawić lub rozwinąć umiejętności w zakresie tworzenia stron internetowych
  i technologii programowania lub planują karierę w obszarze gospodarki cyfrowej.

  Aplikować można do 25 marca 2021 do godz. 23.00

  Link do naboru: https://www.becas-santander.com/pl/program/tech-digital-reskilling-ironhack 

 • Studencki Nobel

  To konkurs organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Chętni zmierzą się w 9 kategoriach (zarówno naukowych, artystycznych, jak i społecznych). W każdej z nich będą mogli uzyskać nagrodę 5 000 zł, którą finansuje Santander Universidades. Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych studentów oraz zwiększenie ich szans na zaistnienie w świecie nauki i biznesu.

  Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

  Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/studencki-nobel-2021 

 • Akademia Biznesu Rodzinnego Santander Universidades

  To cykl spotkań online z przedsiębiorcami reprezentującymi polskie firmy rodzinne dla 200 studentów i absolwentów. W trakcie spotkań online przybliżone zostaną zagadnienia związane z zakładaniem, zarządzaniem i rozwojem firmy rodzinnej. Prelegenci opowiedzą też o nietypowych ścieżkach kariery, które wybrali. Wydarzenie organizowane jest przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.

  Aplikować można do 31 marca 2021 r. godz. 23.00

  Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/abr_2021

 • Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje cyfrowe

  20 miejsc dla studentów, którzy chcą zgłębić kompetencje cyfrowe w zakresie obsługi programu Excel, języka SQL oraz Business Intelligence. Uczestnicy będą mogli dodatkowo wzmacniać umiejętności efektywnej komunikacji w zespołach, w których kluczową rolę pełnią osoby przekształcające i analizujące dane w celu podejmowania decyzji biznesowych. Projekt jest organizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

  Aplikacje można składać do 23 marca 2021 r.. godz. 23.00

  Link do naboru:https://www.becas-santander.com/pl/program/tech_uew_2021 

Zachęcamy do śledzenia platformy santander-grants.com, na której publikowane są informacje o nowych naborach projektów stypendialnych realizowanych przy współpracy z najbardziej prestiżowymi ośrodkami akademickimi w Polsce
i na świecie.

Od 2002 r. Grupa Santander przeznaczyła ponad 1, 8 miliarda euro na inicjatywy akademickie za pośrednictwem programu Santander Universidades oraz przyznała ponad 430 000 stypendiów i grantów od 2005 roku. Działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, obejmujące m.in. wsparcie edukacji i zrównoważonej gospodarki czy przeciwdziałanie nierówności płci, są trwale wpisane w strategię banku i stanowią ważną, integralną część realizacji agendy Responsible Banking w Santander Bank Polska.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego