Godło Polski

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości UEK

Życie akademickie
2024-01-04

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości UEK

W dniach 13 -17 listopada 2023 r. Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji zorganizowało niezwykłe wydarzenie, podczas którego kluczową rolę odegrali wyjątkowi prelegenci. To właśnie oni wnieśli ogromną wartość do Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W wydarzeniu uczestniczyło 19 prelegentów, z różnych obszarów biznesu, wykładowców, przedstawicieli agencji marketingowych oraz doświadczonych przedsiębiorców. Każdy z nich podzielił się nie tylko swoją wiedzą, ale również kompetencjami, mądrością oraz tajnikami sukcesu w dziedzinie przedsiębiorczości.

Wśród zaproszonych gości warto wyróżnić Kingę Madej, która jako była prezes naszego Koła, również podzieliła się swoimi doświadczeniami przygotowując prelekcję pt. "Dlaczego każda firma potrzebuje hakerów? Symulacja ataku na sklep internetowy".

Kolejnym prelegentem, o którym warto wspomnieć jest Piotr Nowak, który opowiedział o swoim doświadczeniu związanym z przedsiębiorczością i o rozwoju swojego biznesu. Podczas tego spotkania można było zdobyć praktyczne wskazówki, które z pewnością przydadzą się w życiu zawodowym.

Dzięki zaangażowaniu prelegentów, uczestnicy mieli okazję zdobyć wgląd w różnorodne dziedziny biznesu, od zarządzania projektami, poprzez osobiste brandowanie na LinkedInie, aż po nowoczesne trendy. Prowadzone przez nich prezentacje i warsztaty stanowiły nie tylko źródło wiedzy, lecz również inspirację dla wszystkich uczestników. A ich zainteresowanie było wyjątkowe - w wydarzeniu udział wzięło 898 pasjonatów przedsiębiorczości.

Koło Naukowe Przedsiębiorczości i Innowacji zapewniło platformę do wymiany doświadczeń, ale także stworzyło atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu wartościowych kontaktów oraz budowaniu sieci zawodowej. Liczymy na to, że w przyszłym roku również będziemy mieli możliwość współorganizowania tak wielkiego wydarzenia jakim jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości i ponownie spotkamy na swojej drodze tak inspirujących prelegentów.