Godło Polski

Szósty raz AZS UEK gra razem ze Szlachetną Paczką!

Życie akademickie
2022-11-22

Szósty raz AZS UEK gra razem ze Szlachetną Paczką!

Nic nie jednoczy ludzi tak jak wspólna pomoc potrzebującym. Szlachetna Paczka to dzieło działające od 2001 roku polegające na wsparciu ubogich rodzin, dzieci, seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami.

Dla tak wielkiej społeczności, jaką tworzymy jako studenci i pracownicy Uczelni, Szlachetna Paczka to świetna okazja by wykazać się wielkim darem serca. Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza całą społeczność akademicką do wspólnej pomocy potrzebującym.

Szczegółowe informacje wraz listą potrzebnych artykułów i opisami rodzin, którym w tym roku chcemy ofiarować pomoc znajdziecie na naszym wydarzeniu na Facebooku. My - Azetesiacy wiemy jaką moc ma praca zespołowa, dlatego jesteśmy pewni, że wspólnymi siłami możemy dać drugiemu człowiekowi wiele radości w te nadchodzące Święta.

AZS UEK już po raz szósty angażuje się w Szlachetną Paczkę. W tym roku nasza organizacja chce pomóc dwóm rodzinom. Wierzymy jednak, że zaangażowanie wolontariuszy będzie tak duże jak w poprzednich latach, dlatego nie wykluczamy obdarowania większej liczby rodzin!

Zachęcamy więc do wzięcia udziału w facebookowym wydarzeniu, gdzie będą publikowane wszystkie ważne informacje.

Przejdź do wydarzenia. 

Zróbmy razem coś dobrego!

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego