XI Edycja Konferencji NAWNE

Życie akademickie
2022-05-09

XI Edycja Konferencji NAWNE

Zbliża się Ogólnopolska Konferencja „Narzędzia Analityczne w Naukach Ekonomicznych”. XI Edycja tego wydarzenia, organizowanego przez Koło Naukowe Analizy Danych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, odbędzie się 12 i 13 maja 2022 r. na ul. Rakowickiej 16, w sali 11, oraz online.

Celem Konferencji NAWNE jest przedstawienie różnego typu narzędzi i metod wykorzystywanych w analizie danych ekonomicznych, aby lepiej zrozumieć prawidłowe funkcjonowanie współczesnej gospodarki zarówno w skali mikro-, jak i makroekonomicznej.

Dodatkowym celem przedsięwzięcia jest edukowanie uczestników w obszarze zastosowań narzędzi analitycznych. Na Konferencji prezentowane są innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, często nieprzedstawiane podczas uczelnianych zajęć, ale przydające się w późniejszym życiu zawodowym.

W tym roku mamy przyjemność gościć wielu przedstawicieli świata nauki i biznesu. Wśród nich znajdą się m.in.: prof. Jacek Osiewalski, dr Krzysztof Czaderny, a także reprezentanci firm, takich jak: State Street Bank, HSBC, UBS oraz Urzędu Statystycznego w Krakowie. Więcej informacji o Konferencji oraz pełny harmonogram można znaleźć na stronie internetowej wydarzenia i w serwisie Facebook.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego