Godło Polski

Zagłosuj na projekt „Aktywny Student”!

Życie akademickie
2023-05-18

Zagłosuj na projekt „Aktywny Student”!

Rozpoczęło się głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Jednym z nich jest „Aktywny Student”, zgłoszony przez Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie wraz z Politechniką Krakowską i Akademią Nauk Stosowanych w Tarnowie.

Wspomniany projekt zakłada realizację bezpłatnych zajęć sportowych dla wszystkich mieszkańców Małopolski. Chcemy, aby każdy - niezależnie od wieku i poziomu zaangażowania w aktywność fizyczną - miał możliwość skorzystania z oferowanych przez nas zajęć. Zapewnimy profesjonalną opiekę trenerską oraz różnorodne zajęcia, takie jak Zumba, Joga, Fitness, Pilates, a także treningi motoryczne. Ponadto, uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych wizyt u fizjoterapeuty, aby jeszcze lepiej zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Głosowanie internetowe trwa od 15 maja do 18 czerwca 2023 r.

Kod projektu „Aktywny Student” - OGW 8

„Akademia Sportu” - KOM 6

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Małopolski (niezależnie od posiadanego zameldowania), którzy ukończyli 16 lat, do oddania głosu na "Aktywnego Studenta" a mieszkańców Krakowa dodatkowo o głosy na "Akademię Sportu".

 

Aby oddać głos, kliknij TUTAJ.

"Aktywny student" zakłada realizację bezpłatnych zajęć sportowych dla wszystkich mieszkańców Małopolski
Plakat promujący projekt "Aktywny Student"

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego