Zapraszamy do udziału w Euroclear Bank Academy

Życie akademickie
2019-10-30
lubie to symbol 0 udostepnij symbol 0

Zapraszamy do udziału w Euroclear Bank Academy

Katedra Bankowości oraz Koło Naukowe Bankowości serdecznie zapraszają do udziału w Akademii organizowanej we współpracy z Euroclear Bank SA/NV S.A. Oddział w Polsce. Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do studentów kierunków Finanse i rachunkowość, Bankowość i zarządzanie ryzykiem, anglojęzycznego programu Corporate Finance and Accounting, a także wszystkich zainteresowanych tematyką bankowości.

„Euroclear Bank Academy” to cykl 6 wykładów w języku angielskim, prowadzonych przez specjalistów-praktyków z Euroclear Bank, zakończony testem wiedzy z zagadnień poruszanych podczas spotkań. Każdy uczestnik po ukończeniu Akademii uzyska certyfikat. Dodatkowo aż 10 osób z najwyższą liczbą punktów z testu otrzyma zaproszenie na specjalne warsztaty organizowane przez Euroclear Bank, a wybrani Studenci uzyskają możliwość odbycia płatnego stażu w krakowskiej siedzibie Euroclear Banku.

Spotkania odbywać się będą we wtorki, od 5 listopada do 10 grudnia 2019 r., w godzinach 13:15-14:45 w Pawilonie S na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Szczegółowe informacja o zapisach (prowadzonych tylko do 3 listopada) na stronie Koła Naukowego Bankowości: knb.uek.krakow.pl.

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego