Zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji CRC

Życie akademickie
2021-03-02

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej Konferencji CRC

Cracow Research Conference for Social Studies Students to międzynarodowa konferencja, która jest tworzona według zasady “Studenci studentom”, a jej realizacja opiera się na ścisłej współpracy studentów z różnych organizacji i kół naukowych.

Tegoroczna - pierwsza - edycja Konferencji odbędzie się w dniach 21-24 kwietnia pod hasłem „International Perspective of Young Researchers”. Studenci mogą wziąć w niej czynny udział w trzech formach: prezentacja i przemówienie, prezentacja Pecha Kucha oraz poster, które będą przygotowane na podstawie opracowanych przez nich badań empirycznych z zakresu nauk społecznych.

Jeśli chcesz podzielić się swoimi pomysłami lub po prostu posłuchać i nauczyć się nowych rzeczy, to ta konferencja jest dla Ciebie.

W tych niecodziennych czasach społecznego dystansu i samoizolacji badania z zakresu nauk społecznych stały się dla każdego coraz bardziej interesujące. Jednocześnie nie możemy zapominać, jak fundamentalne jest popularyzowanie nauki na całym świecie. Dlatego jednym z głównych motywów Konferencji jest przedstawienie, jak ważna i interesująca może być nauka. Do CRC przyłączyli się studenci i młodzi naukowcy, aby pokazać wyniki swoich badań i udowodnić, że nauce można ufać.

Studentów zainteresowanych aktywnym uczestnictwem zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wymaganiami i rejestracją umieszczonymi w booklecie.

Uczestnictwo bierne nie wymaga rejestracji, dlatego zachęcamy każdą zainteresowaną osobę do wzięcia udziału w konferencji.

Booklet informacyjny:https://drive.google.com/file/d/1V8CbqSs4WZmgi_39ZJEdEdPLBssH1X-U/view?fbclid=IwAR3_y_DwkQZXNsuJ-eAOxICJKmpCna9Ckt6gCAStebaUtXZ702Xs4MEOt88

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu mailowego contact@crc.edu.pl oraz do śledzenia informacji o konferencji na bieżąco na social media:

Strona Internetowa:

http://crc.edu.pl/

Fanpage na Facebooku:

https://www.facebook.com/CracowResearchConference

Instagram:

https://www.instagram.com/crc.conference

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego