Godło Polski

Zostań jednym z „the KUE’s International Ambassadors”: ruszyły zapisy do projektu

Życie akademickie
2023-01-17

Zostań jednym z „the KUE’s International Ambassadors”: ruszyły zapisy do projektu

Czy chciałbyś reprezentować swój kraj i stać się twarzą społeczności międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie? Wychodzimy do Ciebie z ciekawym projektem i otwieramy rekrutację do drugiej edycji projektu the KUE’s International Ambassadors.

Zapraszamy wszystkich aktywnych studentów zagranicznych naszej uczelni do wzięcia udziału w ciekawym przedsięwzięciu, w którym najważniejsze będą postacie ambasadorów i ich historie. W ramach projektu odbędą się sesje zdjęciowe uczestników, rozmowy o ich doświadczeniach i sukcesach, ale też o codziennych trudnościach, z jakimi wiąże się studiowanie w obcym kraju.

Efektem końcowym projektu będzie organizacja stacjonarnej wystawy zdjęć studentów wielu narodowości, wyłonionych w rekrutacji.

Poprzez the KUE’s International Ambassadors chcielibyśmy zaznaczyć obecność osób przybywających na studia do UEK z zagranicy i zobrazować skalę różnorodności jaka cechuje naszą uczelnię. Zależy nam także, aby studenci międzynarodowi byli odbierani jako pełnoprawni członkowie społeczności akademickiej, i aby ich spostrzeżenia, ale i potrzeby wybrzmiały na forum.

Brzmi ciekawie? Wypełnij formularz i dołącz do grona ambasadorów:

https://forms.office.com/e/BGAt57B7Lk

Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa tylko do 12 lutego!

QRCode dla KUE's International Ambassadors recruitment

Organizatorzy projektu: Welcome Centre UEK

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego