51. Sympozjum Naukowe „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”

Wydarzenia
2021-01-11

51. Sympozjum Naukowe „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”

Sympozja Naukowe z cyklu “Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna” stanowią innowacyjny, prowadzony od 1995 roku projekt edukacyjny. Są atrakcyjną formą, która uzupełnia tradycyjny system kształcenia.

Uczestnikami sympozjów naukowych są przede wszystkim studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, ale również pracownicy, w tym innych uczelni wyższych, a także zaproszeni prelegenci i goście. Dzięki możliwości swobodnej dyskusji z głównymi aktorami życia politycznego i gospodarczego w Polsce tworzymy międzypokoleniową i międzysektorową platformę wymiany doświadczeń. Każdemu Sympozjum towarzyszy bogaty program kulturalny i rozrywkowy, który umożliwia nam międzypokoleniową integrację oraz budowanie trwałych relacji, dzięki którym sympozja wyróżniają się na tle innych konferencji. Tematyka konferencji dobierana jest w taki sposób, aby odnosiła się do aktualnych wydarzeń gospodarczych bezpośrednio dotyczących Polski i jej otoczenia. W bogatej ofercie każdego sympozjum znajdują się m.in.: tematycznie dobrane panele, wykłady mistrzowskie, tradycyjne spikerowanie oraz mecze piłki nożnej. Sympozja Naukowe „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna” organizowane są 2 razy w roku akademickim: w semestrze zimowym oraz letnim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji - 51. Sympozjum Naukowym „Współczesna Gospodarka i Administracja Publiczna”, które odbędzie się w dniach 15-16 stycznia. Z powodu panującej sytuacji epidemiologicznej, po raz pierwszy w historii sympozjum odbędzie się w formule hybrydowej oraz jest bezpłatne. Rejestracja na platformie jest możliwa dla każdego.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone dwa bloki tematyczne:

  • Kompetencje przyszłości
  • Inwestycje i odporność gospodarcza - wyzwania dla Polski

Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo tutaj.

Pomimo braku możliwości fizycznego spotkania, odtworzyliśmy wszystkie punkty programu, z których Sympozjum GAP na przestrzeni lat stało się słynne: zapraszamy do wzięcia udziału w interaktywnym Śpiewograniu, spotkaniu z Gościem Niespodzianką, Wykładzie Mistrzowskim, meczu piłki nożnej w formule e-sportu i koncercie zespołu "Kwiat Jabłoni", który odbędzie się w drugi dzień sympozjum.

Aby móc wziąć udział w wydarzeniu, zapraszamy do rejestracji, która jest dostępna na oficjalnej stronie Sympozjum. Dzięki nowoczesnej, wirtualnej platformie każdy uczestnik będzie miał dostęp do wszystkich transmisji na żywo, materiałów, w tym także wystawy multimedialnej oraz możliwość zadawania pytań prelegentom czy rozmowy poprzez czat.

Aby zarejestrować się i móc śledzić wydarzenia w ramach 51. Sympozjum, należy:

  1. Wejść na stronę internetową sympozjumgap.pl
  2. Wybrać opcję „Zarejestruj się”, wypełnić krótki formularz oraz kliknąć opcję „Wyślij”
  3. Na podany adres e-mail zostanie przesłany kod do logowania
  4. Aby zalogować się na platformę należy założyć konto na stronie sympozjumgap.pl. Użyj swojego adresu e-mail i kodu do logowania.

Dodatkowe pytania mogą Państwo zadawać e-mailem pod adres: maria.wirchnianska@uek.krakow.pl

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego