Debata kandydatów na Rektora UEK w kadencji 2020-2024

Wydarzenia
2020-06-15

Debata kandydatów na Rektora UEK w kadencji 2020-2024

We wtorek, 16 czerwca, o godz. 10.00, na platformie YouTube odbędzie się transmitowana na żywo debata kandydatów na stanowisko rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w kadencji 2020-2024.

Uczestnikami debaty będą: prof. UEK dr hab. Mariusz Andrzejewski oraz prof. UEK dr hab. Stanisław Mazur.
Podczas debaty Kandydaci będą mieli okazje prezentacji głównych punktów swoich programów wyborczych oraz udzielą odpowiedzi na pytania skierowane przez Członków Społeczności Akademickiej UEK drogą mailową.

Spotkanie odbędzie się 16 czerwca br. o godzinie 10:00 w formie transmisji on-line na kanale YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=kODvP2g5e7M&feature=youtu.be

Kandydaci na Rektora UEK w kadencji 2020-2024

Poniżej zamieszczamy treść listu prof. dr. hab. Jana W. Wiktora – Przewodniczącego Uczelnianego Kolegium Elektorów, skierowanego do Społeczności Akademickiej UEK:Szanowni Państwo
Członkowie Społeczności
Uniwersytetu Ekonomicznego
w Krakowie,

uprzejmie informuję, że spotkanie Społeczności Akademickiej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie z Kandydatami na Rektora UEK w kadencji 2020-2024, odbędzie się we wtorek, 16 czerwca 2020 r. o godz. 10.00.
Zgodnie z uchwałą Senatu UEK nr 29/2020 z dnia 10 czerwca br. spotkanie będzie przeprowadzone za pośrednictwem serwisu streamingowego. Dostęp do odbioru obrazu i dźwięku z debaty jest nielimitowany. Żeby wziąć udział w spotkaniu w formie online, wystarczy kliknąć w link:
https://www.youtube.com/watch?v=kODvP2g5e7M&feature=youtu.be
Równocześnie informuję, że spotkanie obu kandydatów będzie mieć miejsce w hali sportowo-widowiskowej UEK. W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz z uwagi na konieczność zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, nie ma możliwości bezpośredniej obecności w spotkaniu wszystkich członków Społeczności UEK. Z tych powodów na hali sportowo-widowiskowej UEK, dostępna będzie ograniczona liczba miejsc w liczbie 102 miejsca. O możliwości obserwowania debaty Kandydatów na hali będzie decydowała kolejność wejść. Przed wejściem na halę należy okazać legitymację studencką lub pracowniczą (identyfikator pracownika UEK). Hala zostanie otwarta o godzinie 9.30, a debata rozpocznie się o godz. 10.00. W całości będzie ona transmitowana na kanale YouTube, wskazanym w powyższym linku.
Zgodnie z uchwałą Senatu pytania będzie można zadawać wyłącznie drogą mailową – (dotyczy to również osób obecnych na hali). Na każde pytanie, zadane drogą mailową, odpowiedzi udzielą obaj Kandydaci.
Treść pytań do Kandydatów można przesłać na adres: wybory2020@uek.krakow.pl w dniu debaty (16 czerwca br.) w godz. 4.00 – 13.00 (do zakończenia debaty). Możliwość zadawania Kandydatom pytań przysługuje wyłącznie Członkom Społeczności UEK. Zadane zostaną jedynie pytania przesłane z kont pocztowych w domenie @uek.krakow.pl lub @student.uek.krakow.pl .
Pytania, nadesłane zgodnie z powyższymi regułami, zostaną zadane podczas spotkania, trwającego nie dłużej niż 3 godziny.

Odpowiedzi na pytania, na które Kandydaci nie zdążą odpowiedzieć w trakcie debaty będą opublikowane na stronie internetowej: https://uek.krakow.pl/uniwersytet/wladze/wybory-2020 , nie później niż 24 godziny po zakończeniu spotkania.


Z wyrazami szacunku,

prof. dr hab. Jan W. Wiktor
Przewodniczący Uczelnianego Kolegium Elektorów UEK

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego