Odwiedź Erasmus+ Space podczas Targów Pracy UEK

Wydarzenia
2019-10-07

Odwiedź Erasmus+ Space podczas Targów Pracy UEK

Jesteś zainteresowany wyjazdem na praktyki zagraniczne lub poszukujesz oferty praktyk? 10 października odwiedź stoiska przedstawicieli zagranicznych pracodawców w Erasmus+ Space podczas Targów Pracy UEK. Będziesz miał możliwość sprawdzenia konkretnych ofert praktyk zgodnych z Twoimi zainteresowaniami i dopytania o szczegóły.

Weź udział w panelu dyskusyjnym z europejskimi pracodawcami, którzy opowiedzą o możliwościach związanych z praktykami oraz pracą za granicą. Dowiedz się jak wygląda proces rekrutacyjny, na czym polegają formalności przedwyjazdowe, z czym wiąże się życie w innym państwie oraz jakie korzyści płyną z takiego doświadczenia. Powiemy Ci także jak przygotować się do wyjazdu i pracy, tak aby czas spędzony na praktyce wykorzystać jak najlepiej. Będzie również czas na zadawanie własnych pytań.

Już dziś zapisz się na panel: http://bit.ly/2khqelK. Przyjdź, zainspiruj się, znajdź praktykę marzeń i ucz się inaczej niż zwykle! Więcej szczegółów na www.kariery.uek.krakow.pl oraz na wydarzeniu na Facebooku.

Pozdrawiamy,

Zespół Akademickiego Centrum Kariery UEK

O autorze

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego

Redakcja Uniwersytetu Ekonomicznego